Intencje mszalne od 25 czerwca do 1 lipca 2018

Poniedziałek 25 czerwca

 1. 17.00 Chrzest w MK.
 2. 18.30 +Tadeusz i ++ z rodz. Dudów i Rudnickich.
 3. 18.30. +Helena i Władysław Wawrzyszko; +Stanisława i Czesław Okupniak.

Wtorek 26 czerwca

 1. 12.00 Pogrzeb Tomasz Jaworski.
 2. 18.30 W intencji dziękczynno-błagalnej za wszystkie za wszystkie otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i dalsze bbł, o dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej.

Środa 27 czerwca

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowych salek parafialnych; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka, Izy i Jacka; o zdrowie i BBł dla mieszkańców bloków z ul. Owocowej w TP; w 40 rocznicę urodzin Przemka z prośbą o Bbł w życiu i opiekę Matki Bożej (od szwagierki z dziećmi); w 90 rocznicę urodzin Władysławy Raszewskiej; Wiesława (ona) Dragan(im);+Adam Raszewski; (od córek z rodzinami); +Helena i Ludwik Kolasińscy; +Jan i Krzysztof Grochowscy;+Aniela i Ryszard Sołtysiak; +Stefania i Rudolf Kos; +Henryk Misztak; +Alfred Hadyniak; +Jadwiga Jandy; +Mieczysława Kolasińska; za ++ z rodz. Jandy i Kolasiński; +Leszek Nowacki (im); +Stanisława (ona) (16 r. śm) i Andrzej Nowaccy; +Józef i Katarzyna (4 r. śm);+Jan (8 r. śm); Maria, Michał; Tekla Małaczyńscy; +Maria Wawrzyniec; +Jan, Berta Zarubajko; +Zbigniew Ślipko; +Jerzy Nowotny z Gdańska; +Maria, Aleksandra; Władysław Adamczak; +Stanisława, Piotr Ratajczak; +Maria, Jadwiga, Wacław, Jerzy, Arturek, Franciszek Nowotni; +Kazimiera, Kazimierz Lima; +Stanisława, Franciszek, Feliks Płoszyńscy; +Andrzej Drobny (5 r. śm); +Kazimiera i Władysław Drobny; +Genowefa; +Stanisław Piaseczny i +Jan Kominek (z ok dnia ojca); +Władysława (ona im) +Zenon Pers (im) od wnuka Przemka z rodziną; +Maria Edmund Pers; +Maria, Michał Jarysz; +Klementyna i Jan Drozdowscy; +Władysława (im) i Leon (im) Papych; +Władysław Bogdziun (im) od żony; +Jan Szmyt (od żony i wszystkich dzieci); +Anna Szamrej 9od rodziny Blige); +Zenon Pers (od rodz. Skotnickich); +Kazimierz Mazur (od szwagierki Elżbiety); Jan (im) i Helena Kortus; +Alojzy (im) Anna Roszak; +Marta, Marian; Zygmunt Braniewicz; za ++ dziadków; +Zdzisław Wolski (od M. Kokoszczyna); +Marian Lewicki (1 r. śm) (od wnuków Kacpra i Aleksandra); +Walentyna Lizak (od Anny Piekłowskiej); +Józef Nowak; (od rodz. Urbaniaków i Heniczów); +Janina Lewandowska (im); +Antoni Lewandowski; +Zdzisław Braciszewski (od członków Koła Wędk w TP).

Czwartek 28 czerwca

18.30 + Paweł Ćwiek.

Piątek 29 czerwca – uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła

 1. 9.00 W intencji Romana.
 2. 15.00 Nabożeństwo ślubne.
 3. 18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowych salek parafialnych; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; o dar pracy dla tych, którzy jej poszukują o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka, Izy i Jacka; w intencji Pawła z ok imienin dziękczynienie za dar życia; w intencji Weroniki w 4 rocz. urodzin; +Bronisława Stypińska (od rodz. Rybińskich); +Ks. Ireneusz Dembiński (od Przyjaciół); +Marianna i Jan; +Zofia, Antoni; +Halina i Eugeniusz Wieruszewscy; +Antoni Tatarski (57 r. śm); +Joanna i Franciszek Hoffa; +Wiktoria; Mikołaj Pajtak; +Zak Halina (2 r. śm)i (im); +Mieczysława Kolasińska (1 r. śm) (od córki Agnieszki i Anny z synami).

Sobota 30 czerwca

 1. 17.00 Chrzest w MK.
 2. 18.30 +Władysława, Adam Krauze; Czesława, Stefan Magdziarek. 18.30 Za parafian.

Niedziela 1 lipca

 1. 9.00 O zdrowie, światło i łaskę darów Ducha Świętego dla prezbiterów naszej parafii; prośba o święte i liczne powołania kapłańskie, misyjne i zakonne.
 2. 10.30 +Maria i Władysław Bromirscy.
 3. 12.00 +Halina, Władysław, Czesław, Michalina i Piotr. Chrzty po Mszy Św.
 4. 18.30 +Donata Draber (3 r. śm).