Intencje mszalne od 11 do 17 czerwca 2018

Poniedziałek 11 czerwca

 1. 18.30 + Henryk Haufa (3 r. śm).
 2. 18.30 W int. Romana z prośbą o Bbł i potrzebne dary Ducha Świętego dla niego i rodziny.

Wtorek 12 czerwca

18.30 + Janina Maik (od syna Ryszarda z rodziną).

Środa 13 czerwca

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowych salek parafialnych; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; o dar pracy dla tych, którzy jej poszukują; za małżeństwa w Kryzysie o światło Ducha Świętego dla Basi i Romana; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka, Izy i Jacka, o zdrowie i pomyślną operację dla Bożeny o dar uzdrowienia i pomyślną rekonwalescencję; w intencji całej wspólnoty żywego i nieustającego różańca za wstawiennictwem MB Fatimskiej prosząc o potrzebne łaski i BBł dla rodzin; +Marian, Irena Pigła; +Henryk Domagalski; +Mieczysław Węcławek; +Ryszard Pigła za ++ z rodz. Pigła, Owczarz, Kobos; +Helena, Bazyli Kuśnierz; +Antoni Szlagowski (im-ur); +Bronisława Stypińska (od mieszk. ul. Cichej); +Zenon Pers (od wnuka Krzysztofa z rodz); +Anna Szamrej (od rodz. Samoląg); + Zdzisław Wolski – od siostrzenic Anety i Mileny z rodzinami; +Walentyna Lizak – od rodz. Smolińskich; +Józef Nowak (od rodz. Adamczaków); +Marian Olejnik (od bliskich Tarnowa Podgórnego); +Marek Jaworski (od współpracowników firma Lina Medical); +Czesław Janowski; +Bolesław, Helena Janowscy; +Honorata Kruczewska; +Czesława (ona) i Henryk Niczke; +Mariusz Niczke; +Marianna, Jakub Kąkol; +Zenon Szekiełda; +Stanisława (ona) i Piotr Szekiełda.

Czwartek 14 czerwca

 1. 18.30 + Kazimierz Mazur (od syna Tomasza z rodz.).
 2. 18.30 +Aldona Socha (od cioci Eli z synem).

Piątek 15 czerwca

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowych salek parafialnych; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; o dar pracy dla tych, którzy jej poszukują; w 24 rocznicę ślubu Anny i Romualda podziękowanie za dar małżeństwa i prośba o Bożą Opiekę dla całej rodziny; Helena Jankowska w podziękowaniu za otrzymane łaski w pierwszym roku życia z prośbą o BBŁ na kolejne lata życia; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka, Izy i Jacka; prośba o BBł z okazji imienin dla Jolanty; o nawrócenie dla Jarosława i Marcina; +Bogdan Lambryczak (25 r. śm); za ++ z rodz. Lambryczaków; +Kamil Drgas (od córki Katarzyny z rodziną); +Henryk Haufa (3 r. śm); +Teresa, Franciszek Mikołajczak; +Roman Skrzypczak (9 r. śm) (od żony); ++ z rodz. Piechulskich, Budzichowskich i Wiśniaków.

Sobota 16 czerwca

 1. 13.00 Chrzest MK
 2. 14.30 Msza ślubna MK
 3. 16.00 Ślub MK; 17.15 Chrzest (MK)
 4. 18.30 +Zenon Berliński (od wnuczki Marty z rodz.) Chrzest na Mszy św.
 5. 18.30+ +Teodor Kubiaczyk (4r. śm)

Niedziela 17 czerwca

 1. 7.30 + Marian i Zenona (ona) Zborowscy i ++ z rodzin Zborowskich i Starostów
 2. 9.00 + Danuta Leitgeber (od Bractwa Kurkowego w TP).
 3. 10.30 +Mirosława Paulińska (3 r. śm). +Stanisława (ona) i Kazimierz Fibakiewicz.
 4. 12.00 W 3 rocznicę ślubu Magdy i Krzysztofa. Chrzest po mszy.
 5. 15.00 Podziękowanie Bogu za służbę prezbitera w TP.
 6. 18.30 + Wiesława Michalak (od córki Karoliny z rodzina).