Intencje mszalne od 4 do 10 czerwca 2018

Poniedziałek 4 czerwca

18.30 + Janina Maik (od syna Eugeniusza z żoną)

Wtorek 5 czerwca

18.30 + Zenon Pers (od syna Edmunda z żoną)

Środa 6 czerwca

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowych salek parafialnych; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; o dar pracy dla tych, którzy jej poszukują; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka, Izy i Jacka, w 20 rocznicę ślubu Iwony i Marcina, podziękowanie za dar małżeństwa i z prośbą o BBł; +Zenon Pers (od wnuka Zbigniewa z rodz.); +Helena Muszyńska (od rodz. Bylińskich); +Kazimierz Mazur (od wnuków Oskara i Wiktora); +Zdzisław Wolski (od córki Anny z dziećmi); +Walentyna Lizak (od wnuczki Darii z Kubą i z Michaliną); +Józef Nowak (od syna Sebastiana z rodziną); +Piotr Domitrz i ++ z rodz. Domitrzów i Bocheńskich; +Stanisław Lis; +Jadwiga, Feliks Włodarczak; +Rozalia, Stanisław Bręcz; +Krystyna Rzepka i ++ z tych rodzin; +Zofia i Józef Prozorowscy; +Michał i Jadwiga Miara; +Władysław i Jadwiga Prozorowscy.

Czwartek 7 czerwca

 1. 18.30 w 10 rocznicę ślubu Małgorzaty i Krzysztofa; podziękowanie Panu Bogu za dar sakramentu i prośba o dalsze łaski Boga i opiekę nad całą rodziną.
 2. 18.30 +Bronisława Stypińska (od Hanny i Dariusza Szewczyków).

Piątek 8 czerwca – Uroczystość NSPJ

 1. 16.00 Msza Święta ślubna (MK)
 2. 18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowych salek parafialnych; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; o dar pracy dla tych, którzy jej poszukują; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka, Izy i Jacka, podziękowanie Sercu Pana Jezusa za dar nawrócenia i prośba o boże Błog dla rodziny; +Zenon Szeszuła, za ++ Jego rodziców, teściów i rodzeństwo; +Czesława Serkowiak (od rodz. Kożuchowskich);Irena Żylińska (Od Genowefy Glapa); +siostra Franciszka Szarytka (od Marii z Poznania z mężem); +Genowefa Motyl (od chrześniaka Macieja z żoną Lucyną, Marysią i Andrzejem)

Sobota 9 czerwca

 1. 14.30 Msza Święta ślubna (MK)
 2. 16.00 Msza Święta ślubna (MK)
 3. 18.30 Za Papieża Franciszka, za kardynałów biskupów i prezbiterów, za seminaria duchowne, wykładowców, profesorów o otwarcie serca na prawdziwe światło Ducha Świętego
 4. 18.30+Góra Krystyna (ur). Chrzty na Mszy Świętej

Niedziela 10 czerwca

 1. 7.30 +Janina Maik (od wnuka Piotra z rodziną).
 2. 9.00 + Edmund Szmiel (8 r. śm).
 3. 10.30 Podziękowanie za 9 lat małżeństwa i za dar rodzicielstwa, z prośbą o BBł dla Moniki, Marcina, Jakuba i Filipa.
 4. 12.00 + Ciocia Basia (od Darii i Macieja z dziećmi).
 5. 18.30 + Lech Kozłowski (12 r. śm) i ++ z rodz. Kozłowskich i Teska.