Intencje mszalne od 7 do 13 maja 2018

Poniedziałek 7 maja

18.30 Za parafian

Wtorek 8 maja

18.30 + Stanisław Grupka i ++ rodziców obu stron

Środa 9 maja

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowych salek parafialnych; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; o dar pracy dla tych, którzy jej poszukują; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka, Izy, prośba o dar powrotu do zdrowia dla Jacka i Boże błogosławieństwo dla rodziny; o zdrowie dla Ani; za małżeństwa w kryzysie szczególnie za małżeństwo Basi i Romka z prośbą o światło Ducha Świętego i potrzebne łaski; +Zdzisław Wolski (od siostry Haliny); +Katarzyna, Józef Rajczak; +Teodozja Szober; +Wiktoria, Jan Nowak; +Józefa (ona); Melcer; +Tadeusz Przybylski; +Henryk Świętek; +Maria i Czesław Chojan; +Czesława (ona) i Wacław Wolscy; +Marianna i Ignacy Zasieczni; +Agata, Piotr, Elżbieta, Józef Dębscy; +Zofia Kudrej (od rodz. Hałasów;+Jan Szmyt (od kuzynki Wandy Lesiewicz z rodz.); +Anna Szamrej (od Jarka Kabacińskiego z rodz.); +Benona Gawelska (od m Rumianka); +Helena Muszyńska (od syna Roberta z żoną i córkami); +Maria i Bogumił Kaźmierczak; +Kazimierz Mazur (od syna Jacka); +Stanisław Pajewski (od żony); +Kazimierz Nowicki (od rodz. Kowalskich i Kokocińskich); +Stanisława Śniecińska (im); +Stanisława Łuczak (im); +Henryka (ona) Buczek (od rodz. Niklausów; Gąsiorków i Chojnackich); +Władysław Kozłowski (od syna Daniela z narzeczoną)

Czwartek 10 maja

 1. 18.30 +Stanisław Pawlaczyk
 2. 18.30 +Ryszard (1 r. śm); +Lidia Gierska

Piątek 11 maja – pierwszy piątek miesiąca

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowych salek parafialnych; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; o dar pracy dla tych, którzy jej poszukują; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka i Izy, prośba o dar powrotu do zdrowia dla Jacka i Boże błogosławieństwo dla rodziny; o zdrowie dla Ani; prośba o cudowne uzdrowienie dla Sofii i potrzebne dla niej łaski i dary Ducha Świętego; +Anna Szamrej (od córki Kasi z rodziną); +Krystyna Stamirowska (od wnuka Łukasza z rodz.); +Antonina i Czesław Wojciechowscy; +Katarzyna, Aleksander Franciszek Koblańscy,+Czesława Serkowiak (od Haliny Słabej)

Sobota 12 maja

 1. 16.00 W intencji Dzieci pierwszokomunijnych. Duży Kościół.
 2. 18.30 + Pelagia, Franciszek Stanisławscy; +Walentyna i Stanisław Urbaniak; +Kazimiera i Bronisław Kurowscy; +Bogumiła i Jan Cejba; +Hieronim Gruszewski. (KAPLICA NA CMENTARZU)

Niedziela 13 maja

 1. 7.30 Za parafian.
 2. 9.00 w intencji całej wspólnoty Żywego i Nieustającego Różańca za wstawiennictwem MB Fatimskiej; prosimy o potrzebne łaski i BBł dla rodzin. (KAPLICA NA CMENTARZU)
 3. 10.30 +Tadeusz Góra (39 r. śm). (KAPLICA NA CMENTARZU)
 4. 12.00 + Maria Duda (3 r. śm) za ++ z rodz. Dudów; Skórów; Śmigielskich, Szopów. (KAPLICA NA CMENTARZU)
 5. 18.30 + Tadeusz Wacławek (od żony i córki z rodziną). Duży Kościół.
 6. 11.00 Msza Święta Pierwszokomunijna. Duży Kościół.
 7. 13.00 Msza Święta Pierwszokomunijna. Duży Kościół.