Intencje mszalne od 30 kwietnia do 6 maja 2018

Poniedziałek 30 kwietnia

18.30 + Franciszek (r. śm); +Janina, Stefan; +Jan-Eugeniusz; +Maria; Anna, Michał Siemińscy.

Wtorek 1 maja

18.30 + Marek (o Miłosierdzie Boże).

Środa 2 maja

18.30 W intencji Młodzieży przystępującej do matury; Prośba o dary Ducha Świętego i potrzebne łaski. Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowych salek parafialnych; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; o dar pracy dla tych, którzy jej poszukują; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka, Szymonka i Izy, prośba o dar powrotu do zdrowia dla Jacka i Boże błogosławieństwo dla rodziny; o zdrowie dla Ani; +Bronisława Stypińska (od wnuków i prawnuczek); +Janina Maik (od rodz. Kajzerów i pani Wójcikowej); +Jan Szmyt (od kuzynki Elżbiety Kubackiej z rodz.); +Anna Szamrej (od rodziców); +Zenon Pers (od wnuka Tomka); +Benona Gawelska (od syna z rodziną); +Grzegorz Staniek (od kuzyna Jarka z rodziną); +Helena Muszyńska (od Mirki z dziećmi); +Kazimierz Mazur (od córki z dziećmi); +Czesław Szymański; +Maria Mazur; +Stanisław Mazur; +Iren Buluk (3 r. śm).

Czwartek 3 maja – Uroczystość NMP Królowej Polski

 1. 9.00 +Barbara Bartkowiak (od rozdz. Paziewskich).
 2. 11.00 W intencji Ojczyzny.
 3. 17.00 Chrzest (MK).
 4. 18.30 + Danuta Leitgeber (od brata Zdzisława z Danutą z Gorzowa i całej rodziny Korpas).

Piątek 4 maja – pierwszy piątek miesiąca

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowych salek parafialnych; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; o dar pracy dla tych, którzy jej poszukują; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka i Izy, prośba o dar powrotu do zdrowia dla Jacka i Boże błogosławieństwo dla rodziny; o zdrowie dla Ani; prośba o cudowne uzdrowienie dla Sofii i potrzebne dla niej łaski i dary Ducha Świętego; w 5 rocznicę powstania pracowni pisania ikon w Tarnowie Podgórnym z prośbą o rozeznanie dalszej drogi i światło Ducha Świętego; +Aleksandra Kaleta (od wnuczki Kasi z rodziną); +Stanisława (ona) (im) i Stanisław; +Angelo (Enea (ur-im); od żony i dzieci; +Zenon Pers (od wnuka Marcina z rodziną oraz od wnuka Pawła z rodziną).

Sobota 5 maja – pierwsza sobota miesiąca

 1. 18.30. Msza Święta wynagradzająca za grzechy popełnione przeciwko NSNMP.
 2. 18.30 + Alojzy, Helena, Stefan za ++ z rodz. Czajkowskich, Wojtasz, Szpera za dusze uświęcające się w czyśćcu.

Niedziela 6 maja

 1. 7.30 + Stanisław (im), +Józefa (ona) Michalscy.
 2. 9.00 + Barbara Bartkowiak (od Andrzeja i Sylwii).
 3. 10.30 + Maria Kośla; +Marian Młynarczak; +Maria i Jan Tomkowiak.
 4. 12.00 + Stanisława Janeczek (od syna Karola) (Chrzty na Mszy).
 5. 18.30 + Tadeusz Wacławek (od syna Włodka z rodz.).