Intencje mszalne od 26 marca do 2 kwietnia 2018

Poniedziałek 26 marca

18.30 +Maria Lasik (im) z prośbą o dar nieba.

Wtorek 27 marca

18.30 Podziękowanie za otrzymane łaski, za wszystkie wysłuchane modlitwy i z prośbą o dalsze Boże prowadzenie.

Środa 28 marca

 1. 7.00 Nie ma porannej Eucharystii.
 2. 18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowych salek parafialnych; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; o dar pracy dla tych, którzy jej poszukują; w 90 rocznicę urodzin Zofii Matuszewskiej, z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze BBł; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka, Szymonka i Izy, prośba o dar powrotu do zdrowia dla Jacka i Boże błogosławieństwo dla rodziny; o dar Całkowitego uzdrowienia dla Kazimierza Mazura; +Walenty, Zofia, Genowefa, Leonard, Władysław Kabacińscy; +Walenty Joanna, Edmund Michalscy; +Łucja Katarzyna, Bogdan Kobyłka; +Wiesław Kania; +Teresa, Ignacy Majchrzak; +Anna Dziedzic; +Urszula, Józef, Andrzej Piechota; +Barbara Bartkowiak (od Małgorzaty i Józefa Ignyś z rodziną); +Danuta Leitgeber (od Zofii Pomian, Marii i Leszka Siekierskich z dziećmi); +Stanisław Grenda (od rodz. Przybylskich z Kaźmierza); +Zofia Kudrej (od Sylwii Skrzypek); +Janina Maik (od rodz. Mazurów); +Jan Szmyt (od rodz. Szała); +Bogumiła Napierała (od m. Góry).

Czwartek 29 marca – Wielki Czwartek

 1. 18.30 + Barbara Bartkowiak (od Barbary i Wojciecha Majorczyków).
 2. 18.30 Za Papieża Franciszka, Kardynałów, Biskupów, prezbiterów, za seminaria duchowne, wykładowców; profesorów, o otwarcie serc na prawdziwe światło Ducha Świętego.

Piątek 30 marca – Wielki Piątek

18.30 LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ.

Sobota 31 marca – Wigilia Paschalna

 1. 21.00 Za Parafian.
 2. 21.00 + Irena, Stanisław Wasielewscy; +Jakub Wojciechowski.

Niedziela 1 kwietnia – Niedziela Zmartwychwstania

 1. 7.00 Za Parafian.
 2. 7.00 Za wszystkich Dobroczyńców naszej Parafii, za wszystkich, którzy są zaangażowani w rozmaite posługi duszpasterskie i ekonomiczne. Podziękowanie za dar służby i prośba o BBł.
 3. 9.00 + Marta Kowalska.
 4. 10.30 +Roman Brykczyński (od syna z rodziną).
 5. 12.00 + Marian, Irena Pigła; +Mieczysław Węcławek; +Henryk Domagalski, za ++ z rodz. Pigłów, Owczarzów, Kobosów.
 6. 18.30 NIE MA WIECZORNEJ MSZY.

Poniedziałek 2 kwietnia – Poniedziałek Wielkanocny

 1. 7.00 + Ryszard Garbacz (im-ur).
 2. 9.00 + Roman Cieśliński; +Józef Wenz; +Maria, Adam Leśniewscy.
 3. 10.30 +Franciszek Wachnik (od córki z rodziną).
 4. 12.00 + Zofia, Marian Piotrowscy, za ++ rodziców i rodzeństwo. Chrzty po Mszy św.
 5. 18.30 +Maria Sułkowska; Jerzy Drożdżyński.