Intencje mszalne od 19 do 25 marca 2018

Poniedziałek 19 marca

 1. 18.30 + Józef Walter (im. r. śm).
 2. 18.30 W intencji Scholi Liturgicznej prośba o Dary Ducha Świętego i potrzebne łaski.

Wtorek 20 marca

18.30 +Sabina, Andrzej Frąszczak; +Janina Walczak; +Wojciech, Roman Daniuk.

Środa 21 marca

 1. 7.00 Nie ma porannej Eucharystii.
 2. 18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowych salek parafialnych; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; o dar pracy dla tych, którzy jej poszukują; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka, Szymonka i Izy, prośba o dar powrotu do zdrowia dla Jacka i Boże błogosławieństwo dla rodziny; o dar Całkowitego uzdrowienia dla Kazimierza Mazura; do Serca Pana Jezusa i Matki Bożej nieustającej Pomocy z prośbą o łaskę wiary dla całej rodziny; +Tekla Stępczyńska (r. śm), za jej męża i dzieci; +Krystyna; Józefa; Gabriela, Aleksander, Karol, Paweł, Michał, Tadeusz, Czesław za ++ z rodz. Buszko i Kubalskich oraz ++ Dziadków obu stron; +Stanisława Jandy (ona) (3 r. śm); +Józef Jandy (im), za ++ z rodz. Jandy i Bernackich; +Józefa (ona) Melcer (im); ++ z rodzin Melcer; Zimniewskich i Kolasińskich; +Tadeusz Przybylski za ++ rodziców i rodzeństwo; +Krystyna i Stanisław Wójtowicz; +Stanisława (ona) i Józef Jaworscy; +Henryk Świętek; +Helena i Gracjan za ++ z rodz. Starzonek; +Josef Munzker; +Maria Munzker; Gunter Puschl; +Hermina Puschl’ +Herta Albrecht; za ++ z rodz. Skrzypczak; Goździk; Konys; Leszczyńskich; Munzker; +Barbara Bartkowiak (od rodz. Polińskich i Kabacińskich); +Danuta Leitgeber (od Bractwa Kurkowego z Grzebieniska); +Stanisław Grenda (od Zbigniewa z rodz.); +Barbara, Zbigniew Józef Czyż (13 r. śm); +Zofia Kudrej (od Koleżanki Haliny i Zosi z i synem); +Bronisława Stypińska (od rodz. Karłyk i Leopold); +Henryka Pawlak (od wnuczki Zuzanny z rodziną z Koźla); +Stefania Kos (od córki Eli z rodz.); +Józef Kaczmarek (ur.- im); +Eugeniusz i Jacek Kaczmarek i ++ z rodz. Korek i Kaczmarek; +Jan Szmyt (od sąsiadów z klatki); +Janina (4 r. śm), Antoni Lewandowscy.

Czwartek 22 marca

 1. 18.30 + Danuta Leitgeber (od Andrzeja i Henryki Leitgeber).
 2. 18.30 + Helena i Władysław Wawrzyszko; +Andrzej, Kazimiera, Władysław Drobni.

Piątek 23 marca

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowych salek parafialnych; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; z okazji rocznicy zawarcia małżeństwa z podziękowaniem za otrzymane łaski; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; o dar pracy dla tych, którzy jej poszukują; o dar powrotu do zdrowia Wojtka, Szymonka i Izy, prośba o dar powrotu do zdrowia dla Jacka i Boże błogosławieństwo dla rodziny; o dar Całkowitego uzdrowienia dla Kazimierza Mazura; +Maria Lasik (od Wincentego Pawlaczyka z rodz.); +Barbara Bartkowiak (od sąsiadów Olejniczaków); +Stefania Kos (od brata z rodz.); +Pelagia, Stefan, Zygmańscy; +Helena, Józef, Walerian Pawlak; +Kazimierz Przybecki (35 r. śm.), (od córki Małgorzaty z rodz.); +Janina Maik (od rodz. Woszaków i Przybylskich); +Marianna i Seweryn Skitek; +Stanisław Piaseczny (od żony); +Jadwiga, Stanisław Czarnuch; +Stanisława i Antoni Sobkowiak, za ++ Braci i Bratowe; +Krystyna Kubowicz (od Kuzyna Mariana z rodz.); +Bogumiła Napierała (od córki Barbary z rodz.).

Sobota 24 marca

 1. 18.30 + Władysława (ona) i Józef Perz.
 2. 18.30 + Halina (r. śm) i Maksymilian Duda.

Niedziela 25 marca

 1. 7.30 + Danuta Dorna (od Bożeny i Ryszarda z rodz.).
 2. 9.00 + Józef i Anna Frosik (od syna z rodz.).
 3. 10.30 w 40 rocznicę ślubu Elżbiety i Włodzimierza (od dzieci i wnuków) podziękowanie i prośba.
 4. 12.00 + W int. Pawła 18 rocz. urodzin (od rodz. Chrzestnych); (chrzty na Mszy św.).
 5. Ok.15.30 w 40 rocz. ślubu Grażyny i Edwarda z podziękowaniem za dar małżeństwa, oraz za odebrane łaski oraz prośba o zdrowie i dalszą Bożą opiekę nad rodziną.
 6. 18.30 +Andrzej Jaroszewski; +Helena Matelska.