Intencje mszalne od 12 do 18 marca 2018

Poniedziałek 12 marca

18.30 + Bogusława Cieślik (od syna Waldemara z rodziną).

Wtorek 13 marca

18.30 W intencji całej wspólnoty Żywego i Nieustającego Różańca za wstawiennictwem MB Fatimskiej, prosząc o potrzebne łaski i BBł dla rodzin.

Środa 14 marca

 1. 7.00 Nie ma porannej Eucharystii.
 2. 18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowych salek parafialnych; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; o dar pracy dla tych, którzy jej poszukują; o dar całkowitego powrotu do zdrowia Wojtka, Szymonka i Izy, prośba o dar powrotu do zdrowia dla Jacka i Boże błogosławieństwo dla rodziny; prośba za małżeństwa przeżywające kryzys o dary ducha Świętego i potrzebne łaski; +Grażyna Konys; +Ewa Piechocka; +Barbara Bartkowiak (o mieszkańców ulicy Spółdzielczej i Rokietnickiej); +Danuta Leitgeber (od rodz. Grygierów z Góry); +Stanisław Grenda (od Józefa z rodziną); +Bronisława Stypińska (od Bożeny i Stanisława Możdżeń); +Henryka Pawlak (od rodziny Pucek z Pamiątkowa); +Stefania Kos (od córek Grażyny i Renaty); +Bożena Kaczmarek (od siostry Grażyny z mężem); +Angelo Enea (4 r. śm) (od żony i dzieci); za ++ z rodz. Enea, Dorszyków, Muszyńskich; +Edmund Kubot (od Sołtysa i Rady Sołeckiej Rumianka); +Władysław Najdek (od mieszkańców Rumianka); +Franciszek i Józefa Tujdowscy; +Stefan, Stanisław, Zofia, Władysława (ona) Kukurenda; +Anna, Jerzy, Maria, Władysława Wojnowscy; +Stefania, Marian, Aleksander, Małgorzata Gąska, ++ z rodz. Najdrów; +Krystyna Wójtowicz (od siostry); + Stanisław Piaseczny (od żony).

Czwartek 15 marca

 1. 13.00 Pogrzeb + Bogumiły Napierała z Góry.
 2. 18.30 + Teresa, Tadeusz Sowińscy; +Wiktoria i Stefan Filas (z ok. rocznic śmierci).
 3. 18.30 + Danuta Leitgeber (od Józefy Grupka).

Piątek 16 marca

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowych salek parafialnych; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; z okazji rocznicy zawarcia małżeństwa z podziękowaniem za otrzymane łaski; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; o dar pracy dla tych, którzy jej poszukują; o dar powrotu do zdrowia Wojtka, Szymonka i Izy, prośba o dar powrotu do zdrowia dla Jacka i Boże błogosławieństwo dla rodziny; +Aneta Noak; +Aniela, Urszula, Zbigniew, Franciszek Przybylscy; +Gertruda Józef, Mirosław Grześkowiak; +Antonina, Mirosława, Józef, Jerzy Nowiccy; +Czesław Grzesiak (5 r. śm); za ++ z rodz. Grzesiaków; +Helena, Kazimierz, Stefan Błaszczak; +Franciszka (ona) Rybarczyk; +Stefania, Marian Tomczak; oraz za ++ Dziadków Łukaszewskich i Błaszczaków; +Irena Sutkowska; +Zofia Kudrej (od rodz. Adamskich i Bukalskich); +Maciej Kunysz (r. śm); +Stanisław Śpitalniak (r. śm); +Wiesława Michalak (od Małgorzaty i Leszka Kożuchowskich); +Stanisław Piaseczny (od żony).

Sobota 17 marca

 1. 15.00 Msza św. (MK).
 2. 17.00 Chrzest (MK).
 3. 18.30 + Józef i Walentyna Siekierscy; +Jerzy, Wojciech, Józef, Maria Starosta.
 4. 18.30 +Józef Wenz; +Maria, Jan, Gabriela Woźny; +Maria, Adam Leśniewscy.

Niedziela 18 marca

 1. 7.30 + Józefa (ona) i Stanisław Michalscy.
 2. 9.00 +Edward (im) i Józef (im) Szmiel; +Barbara, Józef Szmiel; +Maria, Franciszek Machaj.
 3. 10.30 + Czesława Adamska (od siostry Bronisławy Przybył).
 4. 12.00 + Józefa (ona), Jan Duszyńscy; +Maria Tadeusz Pałażejowie; +Maciej Stróżyk; ++ z rodz. Jackowiaków; +Ludwika, Władysław Tadeusz Jeszke.
 5. Ok.15.30 +Józef i Anna Śmierzchała.
 6. 18.30 Przebłaganie Boga za grzechy Małgorzaty i całej Rodziny.