Intencje mszalne od 12 do 18 lutego 2018

Poniedziałek 12 luty

18.30 + Helena Lambryczak – od siostry Małgorzaty z rodziną.

Wtorek 13 luty

18.30 W int całej wspólnoty żywego i nieustającego Różańca za wstawiennictwem MB Fatimskiej prosząc o potrzebne łaski i BBł dla rodzin.

Środa 14 luty – Środa Popielcowa

 1. 6.30 Za parafian
 2. 7.30 +Małgosia Nowicka (od cioci Marii).
 3. 9.00 +Maria Lasik (od rodz. Zielińskich).
 4. 17.00 +Stanisława Janeczek (od Danki i Wojtka Andrzejewskich z dziećmi z Koszalina).
 5. 18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowych salek parafialnych; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla Katarzyny i Zbigniewa oraz innych małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; o dar pracy dla tych, którzy jej poszukują; o dar powrotu do zdrowia Wojtka i Szymonka, o odbudowanie małżeństwa Ani i Przemka; prośba o szczęśliwą operację i dar powrotu do zdrowia dla Jacka i Boże błogosławieństwo dla rodziny; za małżeństwa w kryzysie, prośba o dary Ducha Świętego i potrzebną pokorę do wspólnego rozwiązania kryzysu; +Zofia Kudrej (od rodz. Roguszczaków); +Marian, Irena Pigła; +Ryszard Pigła, +Mieczysław Węcławek; +Henryk Domagalski; ++ z rodz. Pigłów i Owczarzów; +Józefa, Stanisław Michalscy; +Andrzej Misterka (4 r. śm); +Barbara Bartkowiak (od Romki, Leszka i Łukasza); +Marian Gołąb (od Caritas Parafialnej); +Ryszard (3 r. śm) (od Oli, Marty, Zuzi); +Krystyna Hadrych (1 r. śm) (od syna); +Stefania Kos; (od wnuczki Marty);+Wojciech Pszczoła (od Iwony z rodziną); +Henryk Dyszkant (od żony z córką); +Mieczysław, Wanda Czereś; +Walenty, Zofia, Genowefa, Leonard, Władysław Kabaciński; +Walenty, Joanna, Edmund Michalscy; +Łucja Katarzyna, Bogdan Kobyłka; +Wiesław Kania; Teresa, Ignacy Majchrzak; +Anna Dziedzic.
 6. 20.00 +Andrzej Hoły (od córki Beaty z mężem i dziećmi).

Czwartek 15 luty

 1. 9.00 Dziękczynienie za opiekę i łaskę, w ciągu przeżytych lat z prośbą o dalszą Bożą opiekę dla Franciszka.
 2. 18.30 +Marian Gołąb (od żony z rodz.).
 3. 18.30 + Zofia Barłóg (od Pauliny z rodz).

Piątek 16 luty

 1. 9.00 +Janusz Koch (od kuzyna Tadeusza z rodz. z Antonina).
 2. 18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowych salek parafialnych; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla Katarzyny i Zbigniewa oraz innych małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; o dar pracy dla tych, którzy jej poszukują; o dar powrotu do zdrowia Wojtka i Szymonka, o odbudowanie małżeństwa Ani i Przemka; prośba o szczęśliwą operację i dar powrotu do zdrowia dla Jacka i Boże błogosławieństwo dla rodziny; +Pogorzelski Stanisław (od Przemka z pracownikami);+Maria Lasik (od rodz. Wesołowskich); +Henryk Dyszkant (od córki Wandy z rodz. z Żabca); +Barbara Bartkowiak (od Marii Budynek z rodz.); +Kazimierz Wójcik i ++ rodziców obu stron; +Małgorzata Nowicka (od Kręgu Biblijnego i grona przyjaciół z Konarzewa); +Jan Kind (2 r. śm) od żony, dzieci i wnuków; +Stanisław Grenda (od syna Piotra z rodziną); +Bronisława Stypińska (od Stanisławy Bogdziun);+Stefania Kos (od wnuka Przemysława z rodz.); +Henryka Pawlak (od córki Moniki, męża Adama z dziećmi z Zalewa); +Wiesława Michalak (od Halinki i Stasia).

Sobota 17 luty

 1. 9.00 +Włodzimierz Perz (1 r. śm) od Mamy.
 2. 18.30 + Czesława Adamska (od rodz. Janców z Bledzewa).
 3. 18.30 + Leszek Dunaj (2 r. śm); i += rodziców obu stron.

Niedziela 18 luty

 1. 7.30 +Józef Grześkowiak (7 r. śm) +Helena, Zenon Bocian.
 2. 9.00 +wiktoria (r. śm); +Marta Kowalska.
 3. 10.30 + Czesława Adamska (od siostrzenicy Lucyny).
 4. 12.00 O zdrowie duszy i ciała i wszelkie BBł dla Małgosi, Oli Zosi, Stefana.
 5. 12.00 w 70 rocz. urodzin Andrzeja… oraz w 44 rocznicę ślubu (od żony, dzieci, wnuków).
 6. 14.00 Msza z Uwielbieniem Boga.
 7. Ok.15.30 Za Parafian.
 8. 18.30 + Stanisława Janeczek (od synowej i wnuków).