Intencje mszalne od 22 do 28 stycznia 2018

Poniedziałek 22 stycznia

7.00 + Małgorzata Nowicka (greg.22)

Wtorek 23 stycznia

7.00 + Małgorzata Nowicka (greg. 23)

Środa 24 stycznia

 1. 7.00 +Małgorzata Nowicka (greg.24)
 2. 18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowych salek parafialnych; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla Katarzyny i Zbigniewa oraz innych małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; o dar pracy dla tych, którzy jej poszukują; o dar powrotu do zdrowia Wojtka i Szymonka, o odbudowanie małżeństwa Ani i Przemka; w int. Helenki (1 rocz. urodzin) podziękowanie za dar życia i prośba o dalszą Bożą opiekę nad dzieckiem i jego rodziną; w int. Weroniki w 18 rocznicę urodzin podziękowanie za dar życia z prośbą o BB na wybranie Bożej drogi życia; (od Babci); +Wanda Podsiadło (2 r. śm); +Zofia Barłóg (od bratowej Ireny z Ceradza Kosc); +Bogusława Cieślik (od wnuków i Prawnuków); +Stanisław Siejkowski (od córki z rodz); +Henryk Dyszkant (od Grażyny Pawlaczyk z córką, wnuczką i synami); +Helena, Władysław Wawrzyszko; +Sabina, Andrzej Frąszczak; +Janina Walczak; +Ks. Adam; +Dorota Szymanowska i ++ z rodz. Ochmanów i Szymanowskich; +Barbara Bartkowiak 9od Agnieszki i Pawła Helków); +Marian Gołąb (od rodz. Roguszczaków); + Zofia Błaszyk (ur i z okazji Dnia Babci) od syna z rodziną; +Stanisłąw Grenda (od rodzin Jujeczka i Janikowscy z Przybrody; +Halina Wodziczko (od córki Magdy z rodz); +Bronisława Stypińska *od Bożeny i Józefa);+Genowefa Torzewska; +Zofia Kudrej (od wnuków Martyny, Łukasza i prawnuczki Amelii).

Czwartek 25 stycznia

 1. 7.00 + Małgorzata Nowicka ( greg.25).
 2. 7.00 +Andrzej, Kazimiera i Władysław Drobni.

Piątek 26 stycznia

7.00 +Małgorzata Nowicka (greg. 26)

Sobota 27 stycznia

 1. 7.00 +Małgorzata Nowicka (greg. 27).
 2. 15.00 Msza Św. ślubna (MK)
 3. 18.30 +Maria Malinowska
 4. 18.30 +Władysław Jabłoński (40 r. śm); +Teresa Jabłońska i + dziadków.

Niedziela 28 stycznia

 1. 7.30 + Genowefa, Władysław, Stanisław, Irena Małuszak; +Marianna Staszkiewicz; +Łucja, Tomasz Konieczni; +Krystyna i Tadeusz Dorna; +Marianna, Franciszek, Władysław, Zenon Dorna.
 2. 9.00 +Małgorzata Nowicka (greg. 28)
 3. 10.30 ++Helena, Bazyli Kuśnierz
 4. 12.00 Za mieszkańców Góry podziękowanie Bogu za opiekę nad wioską i prośba o dalszą Bożą opiekę. (Chrzty na Mszy Św.).
 5. 18.30 + Władysław Bogdziun (2 r. śm).