Intencje mszalne od 15 do 21 stycznia 2018

Poniedziałek 15 stycznia

7.00 + Małgorzata Nowicka (greg.15)

Wtorek 16 stycznia

 1. 7.00 + Małgorzata Nowicka (greg. 16)
 2. 7.00 w int. Michała w 20 rocz. urodzin

Środa 17 stycznia

 1. 7.00 +Małgorzata Nowicka (greg.17)
 2. 9.00 Za Parafian
 3. 18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowych salek parafialnych; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla Katarzyny i Zbigniewa oraz innych małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; o dar pracy dla tych, którzy jej poszukują; o dar powrotu do zdrowia Wojtka i Szymonka, o odbudowanie małżeństwa Ani i Przemka; z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o dalsze łaski i opiekę Bożą dla syna Piotra;+Ks. Adam; +Jadwiga (6 r. śm), Czesław Mikołajczak, ++ rodziców obu stron; +Justynka, Włodzimierz Pietrzak; +Elżbieta Socha; +Zofia Barłóg; +Franciszek Mikołajczak; +Genowefa (im); +Franciszek, Zbigniew, Lech, Jerzy, Barbara Jaworskich; +Antoni Lewandowski (im), +Janina; +Edmund Tatarski (3 r. śm); +Leon Papych (r. śm) i ++ z rodz. Papychów i Tatarskich; +Zofia Barłóg (od Małgorzaty Michalak z Izabellą); +Henryk Dyszkant (od Hanny Przybylak); +Lech, Stefan, Stefania Kozłowscy; +Jadwiga, Franciszek Teska; +Mieczysław Czereś (r. śm); +Barbara Bartkowiak (od Moniki Starzonek z dziećmi); +Marian Gołąb (od sąsiadek Skowrońskich); +Tadeusz Wacławek (od Steni, Maryli, Eli z rodzinami); +Helena Czerwińska (od Mamy i syna z rodziną); +Helena, Józef Bodzioch; +Kazimierz Wójcik; +Danuta Leitgeber (od Barbary i Wojciecha z rodziną); +Helena, Józef, Marek, Bączyk, za ++ dziadków; +Jan, Michalina, Alojzy, Krystyna Olejniczak, za ++ Dziadków; +Ks. Henryk Rękoś, Ks, Zdzisław Potrawiak; +Weronika i Michał Nowaccy; +Grenda Stanisław (od syna Arkadiusza z rodz); +Halina Wodziczko (od Bożeny i Józefa)

Czwartek 18 stycznia

7.00 + Małgorzata Nowicka ( greg.18)

Piątek 19 stycznia

7.00 +Małgorzata Nowicka (greg. 19)

Sobota 20 stycznia

 1. 7.00 +Małgorzata Nowicka (greg. 20)
 2. 18.30 +Alojzy, Helena, Stefan za ++ z rodz. Czajkowskich, Wojtasz, Szpera dusze uświęcające się w czyśćcu

Niedziela 21 stycznia

 1. 7.30 +Maksymilian (r. śm), ++ Halina Duda
 2. 9.00 +Henryk (im), Leokadia i + syn Leszek Wicherek (od wnuczek, wnuków z ok dnia Babci i Dziadka)
 3. 10.30 +Marek Laube (4 r. śm) i ++ z rodz Laube
 4. 12.00 O zdrowie duszy i ciała i wszelkie błogosławieństwa dla Małgosi, Oli, Zosi Stefana
 5. 15.00 + Małgorzata Nowicka (greg 21)
 6. 18.30 + Józefa i Stanisław Michalscy; +Marian Dekiert; ++ Dziadków Wojtasów, Michalskich, Dekiertów i Michalaków