Intencje mszalne od 1 do 7 stycznia 2018

Poniedziałek 1 stycznia – Bogarodzicy Maryi

 1. 9.00 + Smoliński Mieczysław za ++ rodziców obu stron, za dusze uświęcające się w czyśćcu
 2. 10.30 w 15 r śm Matki Danuty Bodzioch; + Tata Aleksander Bodzioch (2 r. śm) (od córki z mężem i dziećmi)
 3. 12,00 + Małgorzata Nowicka (greg 1)
 4. 17.00 W intencji całej Gminy Tarnowo Podgórne

Wtorek 2 stycznia

7.00 + Małgorzata Nowicka (greg. 2)

Środa 3 stycznia

 1. 7.00 +Małgorzata Nowicka (greg.3)
 2. 18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowych salek parafialnych; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla Katarzyny i Zbigniewa oraz innych małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; o dar pracy dla tych, którzy jej poszukują; o dar powrotu do zdrowia Wojtka i Szymonka, o odbudowanie małżeństwa Ani i Przemka; +Ks. Adam; +Mieczysław Przybecki i ++ rodziców; +Mieczysław Gałka i ++ rodziców; +Dariusz Paluch; +Franciszek Wachnik; +Helena i ++ z rodziny; +Irena, Marian Pigła; +Ryszard Pigła; +Mieczysław Węcławek; +Henryk Domagalski ; +Józef i Salomea Kobos; +Andrzej Piechota (r. śm); +Czesława Adamska (od rodz. Roguszczaków); +Zofia i Józef Wojciechowscy; +Anna Ragan; +Maria, Marian Bartkowiak; +Genowefa, Antoni Szała; +Barbara Bartkowiak (od Teresy i Mieczysława Bydlińskich); +Tadeusz Wacławek (od Margoty i Janka); +Marian Lewicki (od córki z rodziną); +Dorota i Jerzy Leitgeber

Czwartek 4 stycznia

7.00 + Małgorzata Nowicka ( greg.4)

Piątek 5 stycznia

 1. 7.00 +Małgorzata Nowicka (greg. 5)
 2. 18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowych salek parafialnych; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa Katarzyny i Zbigniewa oraz innych małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; o odbudowanie małżeństwa Ani i Przemka; o dar pracy dla tych, którzy jej poszukują; o dar powrotu do zdrowia Szymonka, +Ks. Adam; +Zofia i Józef; +Michał i Jadwiga Miara; +Władysław i Jadwiga

Sobota 6 stycznia – Ofiarowanie Pańskie

 1. 7.30 +Małgorzata Nowicka (greg. 6)
 2. 9.00 +Krystyna góra (1 r. śm)
 3. 10.30+Dorota i Jerzy Leitgeber
 4. 12.00 Za Parafian (Kandydaci do Bierzmowania z 3 Gimnazjum)
 5. 18.30 + Msza św. wynagradzająca za grzechy popełnione przeciwko Niepok. Sercu NMP

Niedziela 7 stycznia – Chrzest Pański

 1. 7.30 O zdrowie, BBł, światło i łaskę Darów Ducha Świętego dla prezbiterów posługujących w naszej parafii; prośba o święte, liczne powołania kapłańskie, misyjne i zakonne
 2. 9.00 + Franciszek Sobek (r. śm)
 3. 10.30 + Edyta Niklas (od rodziny Niklasów, Chojnackich, Gąsiorków)
 4. 12.00 + Małgorzata Nowicka (greg 7). Chrzest po Mszy św.
 5. 18.30 +Roma Wieruszewska (10 r. śm)