Intencje mszalne od 25 do 31 grudnia 2017

Poniedziałek 25 grudnia – Narodzenie Pańskie

 1. 7.30 Z podziękowaniem Trójcy Przenajświętszej, Matce Bożej i Wszystkim Świętym za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i BBł dla całej rodziny.
 2. 9.00 +Franciszek Garncarek (r. śm) za ++ z rodziny dylewskich i Garcarków.
 3. 10.00 +Ryszard Pigła, za ++ Rodziców obu stron; +Zygmunt Szamrej; +Mieczysław Węcławek; +Henryk Domagalski.
 4. 12,00 +Zofia i Marian Piotrowscy, za++ z rodziny; +Henryka (ona) Jendro od wujka Ludwika.
 5. Nie ma Mszy wieczornej.

Wtorek 26 grudnia – II Święto

 1. 7.30 +Stanisław (12 r. śm) i Józefa Michalscy.
 2. 9.00 +Szczepan i Marianna Kawiccy.
 3. 10.30 w 80 rocznicę urodzin Tadeusza, podziękowanie za dar życia i z prośbą o BBł – od żony, dzieci i wnuków.
 4. 12.00 Za parafian.
 5. 18.30 +Adam Krauze i + Władysława (ona) Krauze.

Środa 27 grudnia

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowych salek parafialnych; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla Katarzyny i Zbigniewa oraz innych małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; o dar pracy dla tych, którzy jej poszukują; o dar powrotu do zdrowia Wojtka i Szymonka, z podziękowaniem za dotychczasową opiekę Bożą i za wszystkie otrzymane łaski i z prośbą o BBł i opiekę Matki Najświętszej i św. Józefa na dalsze lata dla całej rodziny; o odbudowanie małżeństwa Ani i Przemka; +Mieczysław Smoliński, za ++ rodziców z obu stron; +Genowefa Napierała (od rodz. Zastróżnych); +marek Stankiewicz (od Grzegorza Walter z rodz); +Jerzy Walkowiak (od najbliższych sąsiadów); +Ks. Adam; +Kazimierz Fiedeń (3 r. śm); +Sławomir, Stanisława, Władysław Fiedeń; +Teresa, Stefan, Alojzy Hercka; +Zofia, Adam Lipińscy; +Maria, Irena, Kazimierz Przybylski; +Tadeusz Łuczak (5 r. śm) +Stanisław Mazur (17 r. śm) za wszystkich ++ z rodz. Mazur i Wójcik +Małgorzata Nowicka (od Brata Mirka).

Czwartek 28 grudnia

18.30 + Szymon Demianicz (od siostry Mari iż rodziną).

Piątek 29 grudnia

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowych salek parafialnych; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa Katarzyny i Zbigniewa oraz innych małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; o odbudowanie małżeństwa Ani i Przemka; o dar pracy dla tych, którzy jej poszukują; o dar powrotu do zdrowia Szymonka, o pomyślną operację dla Wojtka i +Ks. Adam; +Marianna (r. śm) i +Władysław Bączyk; +Stanisław Osowski; +Wiesław Kozłowski (1 r. śm) (od żony i córki i syna); +Genowefa Napierała (od rodz. Domagałów i od rodz. Olejniczaków); +Marek Stankiewicz (od rodz. Judków); +Henryk Adamski (3 r. śm); +Czesława Adamska (od wnuczki Anety z mężem); +Zofia Barłóg (od Marii i Jana Grabowskich); +Stanisława Janeczek (od pracowników Firmy AWAR); +Maria Lasik (od wnuczek z rodzinami); +Narcyz Derda (11 r. śm) i ++ z rodziny obu stron; +Małgorzata Nowicka od Jerzego i Marty Mol).

Sobota 30 grudnia

14.00 chrzest. 18.30 + Bogumiła Krzyżanek

Niedziela 31 grudnia

 1. 7.30 + Genowefa, Tadeusz Stolarek
 2. 9.00 + Zenon Roguszczak (od Mamy i Mietka).
 3. 10.30 + Sylwester Majorczyk (od żony).
 4. 12.00 +Wanda Nowak (od kuzynki Ireny z rodziną).
 5. 17.00 +Marian, Zenona Zborowscy; +Maria Józef, Jerzy Wojciech Starosta i ++ z rodziny Starostów i Zborowskich.
 6. 17.00 Za Parafian.