Intencje mszalne od 27 listopada do 3 grudnia 2017

Poniedziałek 27 listopada

18.30 + Andrzej Kazimiera, Władysław Drobni; +Wojciech, Roman Daniuk.

Wtorek 28 listopada

18.30 + Zdzisław Badaszewski (im) i (r. śm).

Środa 29 listopada

 1. 7.00 Nie ma Eucharystii.
 2. 18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowych salek parafialnych; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa dla Katarzyny i Zbigniewa oraz innych małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; o dar pracy dla tych, którzy jej poszukują; o dar powrotu do zdrowia Wojtka, Artura, Róży i Szymonka; o szczęśliwą operację Jędrzeja; podziękowanie Trójcy Przenajświętszej za okazane miłosierdzie oraz Pięknej Miłości Matki Najświętszej od Grażyny; w int. Jana w 80 rocznicę urodzin z prośbą o zdrowie i BBł. +Ks. Adam; +Stankiewicz Marek (od żony z dziećmi); +Stanisław Krzyżanek (19 r. śm); +Jadwiga Łeszyk; za ++ rodziców Anielę i Antoniego Toczek; za ++ rodzeństwo, oraz za dusze zmarłe Jana i Bronisławę Bylińskich; +Łukasz Łeszyk; +Czesława Frala (od Zbyszka Szymorka z rodz.); +Genowefa Napierała (od wnuka Marka i prawnuczki Mai); +Zdzisław Badaszewski (r. śm); +Helena Lambryczak (od Teresy i Mieczysława Bydlińskich); +Jerzy Walkowiak (od najbliższych Sąsiadów); +Marek Tabaczka (1 r. śm) (od mamy, żony i syna); +Wiktoria Konys (36 r. śm), ++ z rodziny Konys, Goździk, Skrzypczak, Munzker, Leszczyńskich; +Ludwik Kolasiński (r.śm); +Helena i Mieczysława Kolasińskie; +Jan i Krzysztof Grochowscy; +Aniela i Ryszard Sołtysiak; +Rudolf Kos; +Henryk Misztak; +Alfred Hadyniak; +Jadwiga Jandy i ++ z rodziny Jandy i Kolasińskich.

Czwartek 30 listopada

 1. 18.30 W rocznicę ślubu Jolanty i Andrzeja (43 r. ) podziękowanie za dar małżeństwa i prośba o BBł na dalsze lata wspólnego życia).
 2. 18.30 O zdrowie i BBł dla Oskara i Jego rodziców.

Piątek 1 grudnia – pierwszy piątek miesiąca

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowych salek parafialnych; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o dar rodzicielstwa Katarzyny i Zbigniewa oraz innych małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; o dar pracy dla tych, którzy jej poszukują; o dar powrotu do zdrowia Wojtka, Artura, Róży i Szymonka; o szczęśliwą operację dla Jędrzeja; +Ks. Adam; +Anna (r. śm), Władysław, Ludwik, Mieczysława Duda; i ++ Dziadków obu stron; +Andrzej (r. śm) i ++ z rodz. Michalskich; +Henryk Wojtasz i ++ Rodziców; +Krzysztof Duszyński; +Anna i Józef Siedlecki; +Jadwiga i Zofia, Józef Moniuszko; +Genowefa, Leszek, Henryk Świgoniak; +Anna Bielarz; +Irena Wilanowska; +Henryk Świętek (5 r. śm), +Katarzyna i Józef Rajczak; +Józefa (ona) Melcer; +Tadeusz Przybylski; +Czesława Frala (od syna Marcina Frali); +Marek Stankiewicz (od Wieruszewskich); +Czesława Adamska (od mieszk. Góry); +Zofia Barłóg (od mieszk. Rumianka); +Genowefa Radzik (od córki Małgorzaty z dziećmi Kasią i Kajetanem); +Jerzy Przybylski i ++ z rodziny; +Piotr Pałys (r. śm) i ++ z rodz Pałysów i Kunyszów.

Sobota 2 grudnia – pierwsza sobota miesiąca

 1. 17.00 Eucharystia Kończąca kurs biblijny (MK).
 2. 18.30 Msza św. wynagradzająca za grzechy popełnione przeciwko Niepokalanemu Sercu NMP.
 3. 18.30 +Alojzy, Helena, Stefan ++ z rodzin Czajkowskich, Wojtasz, Szpera i za dusze uświęcające się w czyśćcu.

Niedziela 3 grudnia I niedziela Adwentu

 1. 7.30 O zdrowie, Boże błogosławieństwo, światło i łaskę Darów Ducha Świętego dla prezbiterów naszej parafii, prosimy o święte, liczne powołania kapłańskie, misyjne i zakonne.
 2. 9.00 + Barbara (im), Maria, Franciszek Machaj, Edward Szmiel.
 3. 10.30 + Mieczysław Czurak, +Stefania, Czesław Pers.
 4. 12.00 +Małgorzata Gasiuk (15 r. śm), Chrzest na Mszy św.
 5. 18.30 Za parafian.