Intencje mszalne od 20 do 26 listopada 2017

Poniedziałek 20 listopada

18.30 +Sabina i Andrzej Frąszczak; +Janina Walczak.

Wtorek 21 listopada

 1. 17.00 W 25 rocznicę ślubu Kingi i Mateusza.
 2. 18.30 + Marianna i Tadeusz Wiśniewscy i za ++ Dziadków.

Środa 22 listopada

 1. 7.00 Za Parafian.
 2. 18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowych salek parafialnych; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o szczęśliwe rozwiązanie Oli; prośba o dar rodzicielstwa dla Katarzyny i Zbigniewa oraz innych małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; o dar pracy dla tych, którzy jej poszukują; o dar powrotu do zdrowia Wojtka, Artura i Szymonka; o wytrwani w powołaniu dla Mai; +Ks. Adam; za ++ rodziców Anielę i Antoniego Toczek; za ++ rodzeństwo, oraz za dusze zmarłe Jana i Bronisławę Bylińskich; +Łukasz Łeszyk; +Jadwiga Kowalska; +Małgorzata Nowicka (od rodz. Jóźwików z dziećmi); +Marian, Irena Pigła; +Ryszard, Marian Pigła; +Mieczysław Węcławek; +Henryk Domagalski; +Marian Nowak (19 r. śm); +Czesława Frala (od synowej Agnieszki z dziećmi); +Stanisław Pogorzelski (od Przemka i współpracowników); +Genowefa Napierała (od Krzysztofa Szczechowiaka z rodziną); +Helena lambryczak (od wnuka Filipa z Mileną); +Marek Stankiewicz (od Elwiry z rodziną z Ceradza Kośc.); +Jerzy Walkowiak (od Anny i Jędrzeja); +Czesława Adamska (od syna z rodziną); +Hilary Bronowicki ; +Stanisław, Maria Głowaccy; +Zdzisław Brodniewicz; +Maria, Antoni Rychlewicz; +Bronisława, Jan Brodniewicz; +Maria Dąbrowska; +Róża Cygan ( (od Bronowickich); +Tadeusz Dąbrowski (4 r. śm); +Janina Dąbrowska (od dzieci z rodzinami).

Czwartek 23 listopada

 1. 17.00 Msza Święta w intencji całej społeczności Szkoły Muzycznej.
 2. 18.30 +Helena, Władysław Wawrzyszko; +Stanisława, Czesław Okupniak; +Maria Dolata
 3. 18.30 + Henryka Jendro (od Barbary i Mietka).

Piątek 24 listopada

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowych salek parafialnych; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o szczęśliwe rozwiązanie Oli; prośba o dar rodzicielstwa Katarzyny i Zbigniewa oraz innych małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; o dar pracy dla tych, którzy jej poszukują; o dar powrotu do zdrowia Wojtka, Artura i Szymonka; w intencji Katarzyny z okazji urodzin prośba o BBł i potrzebne łaski Boże w życiu małżeńskim i rodzinnym; w int. Klary z ok 1 rocznicy życia podziękowanie za dar życia i prośba o dalszy rozwój dziecka i mądrość dla rodziców aby je dobrze wychowali; +Ks. Adam; +Jan Rybiński (im); +Genowefa Napierała (od córki Haliny z rodziną); +Jan (5 r. śm i im); +Krystyna Barłóg (od bratowej Kazimiery); +Jerzy Walkowiak (od rodz. Pukackich); +Helena Ratajczak (od rodziny z Kielc); +Zofia Barłóg (od m. Rumianka); +Joanna i Stefan i Franciszek Hoffa; +Małgorzata Nowicka (od sąsiadów z os. Powstań Narodowych Piaseckich i sąsiadów Jurga z synami); +Stanisława Janeczek (od Stefanii Barzyckiej z rodz); za ++ z rodz. Janców Najdków i za dusze uświęcające się w czyśćcu.

Sobota 25 listopada

 1. 18.30 + Hanna, Stefan, Andrzej Krzyżan; +Sebastian, Teresa, Henryk, Wojciech Szagżdowicz; +Antoni Kubiak; +Barbara Mielec i ++ Dziadków obu stron.
 2. 18.30 w 80 rocz. urodzin Klementyny Pawlaczyk podziękowanie za dar życia i prośba o BBł..
 3. Niedziela 26 listopada
 4. 7.30 Za Papieża Franciszka, za kardynałów, biskupów, prezbiterów, za seminaria duchowne, za wykładowców, profesorów o otwarcie serc na prawdziwe światło Ducha Świętego.
 5. 9.00 + Jadwiga, Władysława (ona), Józef Perz; +Janina Kaptur.
 6. 10.30 + Franciszka Tatarska (26 r. śm).
 7. 12.00 Za Parafian, podziękowanie za posługę Andrzeja. Chrzty na Mszy.
 8. 18.30 + Tadeusz Szurgot (3 r. śm).