Intencje mszalne od 13 do 19 listopada 2017

Poniedziałek 13 listopada

18.30 W int. całej wspólnoty Żywego i Nieustającego Różańca za wstawiennictwem MB Fatimskiej; prośba wszystkie potrzebne łaski i BBł dla rodzin.

Wtorek 14 listopada

18.30 +Zofia Błaszyk – od syna Wojciecha z rodziną.

Środa 15 Listopada

 1. 7.00 Za Parafian.
 2. 18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowych salek parafialnych; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o szczęśliwe rozwiązanie Oli; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; o dar pracy dla tych, którzy jej poszukują; o dar powrotu do zdrowia Wojtka, Artura i Szymonka; +Ks. Adam; za ++ rodziców Anielę i Antoniego Toczek; za ++ rodzeństwo, oraz za dusze zmarłe Jana i Bronisławę Bylińskich; +Łukasz Łeszyk; +Jadwiga Kowalska; +Marian i Zenona Zborowscy; +Maria, Józef, Jerzy i Wojciech Starosta; +Jan Lewoczko; +Józef, Salomea Kobos;+Kazimierz i Walentyna Błoch; +Zofia Błaszyk (od kuzynki Heleny z synami); +Czesława Frala (od syna Piotra Frali); +Genowefa Napierała (od syna Zbigniewa z rodz); +Stanisław Pogorzelski (od pracowników firmy Lina Medical); +Stanisław Piaseczny (im) od Rodziny; +Helena Lambryczak (od córki Doroty z rodziną); +Krystyna Barłóg (od Heleny Kierzek z rodz.); +Marek Stankiewicz (od Anny i Romana Walter); +Jerzy Walkowiak (od Kuzynostwa Radosławy, Jarosława i Mirosławy); +Czesława Adamska (od sąsiadów Jerzego i Krystyny Dzierżyńskich).

Czwartek 16 listopada

 1. 18.30 Z okazji 8 rocznicy ślubu Moniki i Marcina podziękowanie za dar małżeństwa i prośba za Jakuba i Filipa o BBł i potrzebne łaski.
 2. 18.30 +Zofia Błaszyk (od wnuczki Karoliny).

Piątek 17 listopada

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowych salek parafialnych; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o szczęśliwe rozwiązanie Oli; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które nie mogą mieć dzieci; o dar pracy dla tych, którzy jej poszukują; o dar powrotu do zdrowia Wojtka, Artura i Szymonka; w 70 rocz. urodzin Leszka z prośbą o zdrowie i BBł od żony, dzieci i wnuków; +Ks. Adam; +Cecylia (im) i Franciszek Łuc; +Czesława Frala (od syna Rafała Frali); +Józef Liszkowski i ++ Dziadków i ++ chrzestnych; +Helena Ratajczak (od siostry Krystyny); +Zofia Barłóg (od mieszkańców Rumianka); +Janina Klaczyńska (7 r. śm) od synowej; za ++ z rodz Klaczyńskich i Wasielewskich; +Zofia Błaszyk (od rodziny Czerwińskich, Lipowiczów, Cwojdzińskich).

Sobota 18 listopada

 1. 15.00 Chrzest (MK).
 2. 18.30 +Henryk Kozłowski.
 3. 18.30 + Józef Wenz, +Maria, Jan, Gabryiela Woźny; +Maria, Adam Leśniewscy; +Roman Cieśliński; +Grzegorz Rybka; +Stanisław Kaniewski.

Niedziela 19 listopada

 1. 7.30 + Eugenia, Stanisław, Bogdan Jaremko; +Helena, Aleksander Tokarscy.
 2. 9.00 + Kazimierz, Pelagia Jezierni i ++ Rodzice obu stron.
 3. 10.30 + Czesława Różańska; +Tadeusz Różański (8 r. śm).
 4. 12.00 +Edmund Tatarski (im); +Zofia Tatarska; +Anna Morzy i ++ z rodziny.
 5. 18.30 +Feliksa Sokół (7 r. śm); +Czesław Sokół (19 r. śm).