Intencje mszalne od 9 do 15 października 2017

Poniedziałek 9 października

18.30 + Sylwester Majorczyk od żony.

Wtorek 10 października

18.30 +Małgorzata Nowicka (od Anny Rogalskiej).

Środa 11 października

 1. 7.00 w int. Romana podziękowanie za dar życia i rodziny i prośba o BBł.
 2. 18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowych salek parafialnych; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o szczęśliwe rozwiązanie Joanny i Oli; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które pragną mieć dzieci; o dar pracy dla tych, którzy jej poszukują; o dar powrotu do zdrowia Wojtka, Artura i ks. Stanisława; podziękowanie Panu Bogu za dobre działanie w rodzinie i prośba o dalszą służbę Ducha Świętego w rodzinie; prośba o zdrowie i opiekę Bożą dla Teresy; +Michał Majka (od Donaty Przybeckiej z rodziną);+ Ks. Adam; +Genowefa Napierała (od męża Edwarda); +Teresa (27 r. śm), +Melchior; +Sylwester Majorczyk (od Renaty Knaś z rodz.); +Zofia Błaszyk (od wnuka Tomasza z rodz.); +Maksymilian (im. ur.) i Halina Duda; +Czesława Frala (od sąsiadów Romańczaków; Heniczów, Sekietów i Hałasów i od Pani Targowskiej); +Stanisław Pajewski; +Jadwiga (im), Czesław Mikołajczak; za ++ rodziców obu stron; +Justyna Pietrzak; +Edward (im), +Barbara Bieniek; +Tadeusz Przybylski (7 r. śm); za ++ z rodz. Przybylskich, Zimniewskich, Melcer, Kolasińskich, Jandy, Krzyżanek, Hercka, Raszewskich; +Grzegorz Pokrywczyński .

Czwartek 12 października

 1. 18.30 +Lucjan, Władysław, Teresa, Jan Karaś.
 2. 18.30 + Maria Ratajczak (od brata z rodziną).

Piątek 13 października

 1. 15.00 Msza Święta ślubna. (MK).
 2. 18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; podziękowanie Panu Bogu, Duchowi Świętemu i Matce Najświętszej za 55 lat małżeństwa, za dzieci, wnuki i prawnuki z prośbą o zdrowie i miłość w rodzinie; prośba o dojrzałość i odpowiedzialne podejście do wspólnego życia dla Ani i Bartosza; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowych salek parafialnych; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o szczęśliwe rozwiązanie Joanny i Oli; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które pragną mieć dzieci; o dar pracy dla tych, którzy jej poszukują; o dar powrotu do zdrowia Wojtka, ks. Stanisława; w int. wspólnot różańcowych i ich rodzin za wstawiennictwem MB Fatimskiej, prośba o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo dla rodzin; +Ks. Adam; +Kazimiera Kapelan (od rodz. Przybylskich, Kożuchowskich, Kaźmierczaków); +Henryk Wójcik (1 r. śm); +Michał Sieczkowski (89 r. śm), ++ rodziców obu stron; +Edward, Helena Sieczkowscy; za ++ rodziców obu stron Ewelinę, Piotra Urbanowiczów; Irenę i Mieczysława Macieszów; za + męża Jerzego, za + syna Rudolfa; za + siostrę Helenę, + Henryk; za ++ babcie i dziadków Jadwigę, Antoniego, Annę i Józefa.

Sobota 14 października

 1. 14.00 Msza św. ślubna (MK).
 2. 18.30 Michał Opałka (11 r. śm); +Mirosław Opałka (2 r. śm).
 3. 18.30 + Lucyna i Jan Tyrajscy; +Maria i Franciszek Król.
 4. Chrzty na mszy.

Niedziela 15 października

 1. 7.30 +Zbigniew i Sławomir Kowalik; + Maria Witulska.
 2. 9.00 +Helena, Kajetan (r. śm) Tadeusz (r. śm) Wyka.
 3. 10.30 Za Parafian.
 4. 12.00. +Izabela Kozłowska. Chrzest po Mszy św.
 5. 18.30 + Jan Niewiada.