Intencje mszalne od 2 do 8 października 2017

Poniedziałek 2 października

 1. 13.00 Pogrzeb Genowefa Napierała.
 2. 18.30 + Krzysztof (9 r. śm) i ++ z rodziny.

Wtorek 3 października

18.30 w 25 rocz. ślubu Doroty i Wojciecha, podziękowanie za dar małżeństwa i prośba o dalsze Boże błogosławieństwo dla małżonków.

Środa 4 października

 1. 7.00 + Małgorzata Nowicka (ur).
 2. 18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowych salek parafialnych; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o szczęśliwe rozwiązanie Joanny i Oli; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które pragną mieć dzieci; o dar pracy dla tych, którzy jej poszukują; o dar powrotu do zdrowia Wojtka, Franciszka, Alicji; Szymonka, Małgorzaty, Artura i ks. Stanisława; w int. Pawła w dniu urodzin, podziękowanie za dar życia i prośba o dalsze Boże prowadzenie; o zdrowie malutkiego Piotrusia i Tomaszka; + Ks. Adam; +Bolesław Krzyżan (20 r. śm); +Anastazja, Hanna, Stefan, Andrzej Krzyżan; +Antoni Kubiak oraz za ++ Teściów; +Sebastian Szagżdowicz, +Barbara Mielec, za ++ z rodzin Dziedzic, Kabacińskich i Mortków; +Mirosława i Jerzy Nowiccy; +Bogdan Kaczmarek; +Stanisław Piaseczny (od żony z dziećmi); +Maria, Agnieszka; Stefan Przybysz; +Zofia Wojciech Rosa; +Antoni Roguszczak (21 r. śm); +Weronika, Ferdynand, Czesław, Jadwiga i Bronisław Żukiel; +Maria i Piotr Kruk; +Czesława Frala (od rodz. Zastróżnych); +Sylwester Majorczyk (od Janiny Majorczyk z rodz.); +Zofia Błaszyk (od wnuka Jarosława z rodz); +Stefan Włodarczak (2 r. śm); +Henryka Jendro (od chrześniaczki Beaty z rodz); +Stanisława Wieruszewska (ona) 2 rocz. śm i + męża; +Teresa i Zdzisław Stręk; +Teresa i Józef Szymańscy; +Teresa i Krzysztof Wieruszewscy; +Aniela i Michał Opala; +Józefa (ona) i Wawrzyniec Osiński; +Michał Majka (od rodz. Walczaków).

Czwartek 5 października – pierwszy czwartek miesiąca

 1. 18.30 w 18 rocznicę urodzin z podziękowaniem za dar życia z prośbą o dobre rozpoznanie drogi życiowej dla Julki.
 2. 18.30 + Gertruda Markowska (od Małgorzaty i Kazimierza Szulców).

Piątek 6 października – pierwszy piątek miesiąca

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowych salek parafialnych; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o szczęśliwe rozwiązanie Joanny i Oli; w intencji Eweliny i Pawła w 10 rocznicę ślubu podziękowanie za otrzymane łaski i prośba o Boże Błogosławieństwo w dalszych latach wspólnego życia; w int. Agaty w 18 rocz. urodzin, prośba o BBł i dobre rozpoznanie dobrej drogi życia; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które pragną mieć dzieci; o dar pracy dla tych, którzy jej poszukują; o dar powrotu do zdrowia Wojtka, Franciszka, Alicji; Szymonka, Małgorzaty, Artura, ks. Stanisława; o zdrowie malutkiego Piotrusia i Tomaszka; o zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla Oskara; o zdrowie dla całej rodziny; +Ks. Adam; +Piotr Domitrz (r. śm); +Zofia Błaszyk (od Marianny Kurach z ul. Krętej 4); +Czesława Frala (od rodz. Szkudlarków i Wyków); +Elżbieta, Szczepan, Irena Woźny; +Anna Lewandowska; +Helena Wicher; +Helena Gorońska; +Helena, Józef, Marek Bączyk oraz za ++ Dziadków; +Jan, Michalina, Krystyna Alojzy, Jadwiga Olejniczak oraz ++dziadków; +Weronika, Michał Nowaccy; +ks. Henryk Rękoś; +ks. Zdzisław Potrawiak; ks. Zbigniew Sas.

Sobota 7 października – pierwsza sobota miesiąca

 1. 14.00 Różaniec na granicach modlitwa w (DK).
 2. 16.00 Msza św. ślubna (MK)
 3. 18.30 Msza św. wynagradzająca za grzechy popełnione przeciwko Niepokalanemu Sercu NMP.
 4. 18.30 +Alojzy, Helena, Stefan ++ z rodz. Czajkowskich, Wojtasz, Szpera i za dusze uświęcające się w czyśćcu.

Niedziela 8 października

 1. 7.30 Za papieża Franciszka, za kardynałów, biskupów, prezbiterów, za seminaria duchowne, za wykładowców, profesorów; o otwarcie serc na prawdziwe światło Ducha Świętego.
 2. 9.00 za +++ z rodz. Symborów, Chmielewskich i Drzewieckich.
 3. 10.30 w int. Eweliny w 1 rocznicę urodzin i za +Marię Mikuła.
 4. 12.00 + Irena Troszczyńska. Chrzest po Mszy św.
 5. 18.30 +Tadeusz Dorna (11 r. śm).