Intencje mszalne od 25 września do 1 października 2017

Poniedziałek 25 września

 1. 11.00 Pogrzeb Czesława Frala.
 2. 18.30 + Teresa, Franciszek Mikołajczak; +Henryk, Halina i Władysław Haufa.

Wtorek 26 września

18.30 +Zenon Roguszczak (od Mamy z bratem).

Środa 27 września

 1. 7.00 + Zofia i Józef; Jadwiga i Michał Miara; +Władysław i Jadwiga.
 2. 18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowych salek parafialnych; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o szczęśliwe rozwiązanie Joanny; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które pragną mieć dzieci; o dar pracy dla tych, którzy jej poszukują; o dar powrotu do zdrowia Wojtka, Franciszka, Alicji; Szymonka, Małgorzaty, Artura i ks. Stanisława; o zdrowie malutkiego Piotrusia i Tomaszka; o umocnienie i rozwój wiary rodziców chrzestnych Mateusza , Ewy i Heleny; + Ks. Adam; +Weronika i Stanisław Samoląg; za ++ Rodziców obu stron; +Jan Samoląg; +Maria Ratajczak; + jej mąż Stefan (od siostry Stefanii z rodziną); za ++ Rodziców Bronowickich, Brodniewiczów, Dąbrowskich i Lupów; +Helena, Władysław Wawrzyszko; +Andrzej, Kazimiera, Władysław Drobny; +Aleksandra Nowak (20 r. śm); +Wanda Nowak (od siostry Teresy z rodz.); +Sylwester Majorczyk (od rodz. Kierzek); +Zofia Błaszyk (od córki z mężem); +Teresa Pawlak (od rodz. ze Szczecina); +Henryka Jendro (od rodz. Matuszewskich z ul. Słonecznej); +Tadeusz Litwiński (2 r. śm); ++ rodziców Maria, Stefania, Stanisław; +Henryk Cichy – od kuzynki Marii z rodz. z Dobrej; +Michał Majka (od rodz. Smolińskich, Bronowickich, Wójcików.

Czwartek 28 września

 1. 18.30 +Iwona (rocz. śm).
 2. 18.30 + Wacław (im), +Bolesław Grabkowscy; +Janina i Piotr.

Piątek 29 września

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowych salek parafialnych; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o szczęśliwe rozwiązanie Joanny; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które pragną mieć dzieci; o dar pracy dla tych, którzy jej poszukują; o dar powrotu do zdrowia Wojtka, Franciszka, Alicji; Szymonka, Małgorzaty, Artura, ks. Stanisława; o zdrowie malutkiego Piotrusia i Tomaszka; o zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla Oskara; +Brat Wacław, Barbara i ++ Rodziców; +Sylwester Majorczyk (od Marzeny z rodziną i współpracowników z firmy SEMPER); +Ryszard Pigła (1 r. śm); +Zdzisław Ziółek (1 r. śm); +Irena, Marian Pigła; +Józef, Salomea Kobos; +Zofia Błaszyk – od sąsiadów Woźniak i Rackowiak; +Henryka Jendro (od sąsiadek z ul. Sportowej i Zielonej: +Sabina, Andrzej Frąszczak; +Janina Walczak; +Wojciech Daniuk.

Sobota 30 września

 1. 15.00 +Irena i Józef Noak w 50 rocznicę ślubu (DK).
 2. 16.00 w 70 rocznicę urodzin Andrzeja podziękowanie i prośba (DK).
 3. 17.00 Msza św. ślubna w MK.
 4. 18.30 +Marek Figiel (od Wojciecha Krzowskiego z Wiesławą).
 5. 18.30 +Agnieszka, Kazimierz Rosada; +Urszula Grzechowska; +Antonina i Józef Gromadzińscy; +Julianna i Józef Rybińscy; +Stanisław Chmal; +Małgorzata Wieruszuła. Chrzest po Mszy św. MK.

Niedziela 1 października

 1. 7.30 o zdrowie, B.Bł światło i łaskę darów Ducha Świętego dla prezbiterów naszej parafii, prosimy o święte liczne powołania kapłańskie, misyjne i zakonne.
 2. 9.00 + Tadeusz 30 r. śm.
 3. 10.30 za ++ rodziców Teresa i Mieczysław Spychała
 4. 12.00 + Franciszek, Maksymilian, Maria Sobek.
 5. 18.30 + Jan, Józefa Duszyńscy; +Maria i Tadeusz Pałażejowie; +Maciej Stróżyk i ++ z rodz. Jackowiaków; +Ludwika i Władysław i Tadeusz Jeszke.