Intencje mszalne od 18 do 24 września 2017

Poniedziałek 18 września

18.30 + Zbigniew Skarżyński (od wnuczki z rodziną).

Wtorek 19 września

18.30 +Zenon Roguszczak (od teściowej i córki Haliny z rodziną).

Środa 20 września

 1. 7.00 +Teresa Pawlak – od siostry Beaty z rodziną.
 2. 18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowych salek parafialnych; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o szczęśliwe rozwiązanie Joanny; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które pragną mieć dzieci; o dar pracy dla tych, którzy jej poszukują; w 70 rocznicę urodzin Urszuli w podziękowaniu za dar życia i prośba o Boże błogosławieństwo; o dar powrotu do zdrowia Wojtka, Franciszka, Alicji; Szymonka, Małgorzaty, Artura; o zdrowie malutkiego Piotrusia i Tomaszka;+ Ks. Adam; +Halina, Feliks, Mieczysław Smolińscy; +Jadwiga, Marian Kilanowscy; ++ z rodziny Smolińskich, Wiśniewskich; Dużewskich i Witkowskich; +Dorota i Jasiu Nowak; +Józef Kierzek; za ++ z rodziny Kierzków; Motylów; Nowaków; Tatarskich, Siwków; +Maria Żarnowska; +Czesława Czyż; +Leon Tomaszewski; +Helena Zielińska (10 r. śm); +Michał i ++ z rodziny; +Wanda Nowak (od s. Teresy z rodz.); +Sylwester Majorczyk (od Anny Szymańskiej z rodz.); +Małgorzata Nowicka (od sąsiadów Kubiaków: Janiny, Edwarda, Sylwii, Huberta i Patrycji); + Zofia Błaszyk (od rodz. Matuszewskich); +Henryka Jendro (od Heleny Karaś); +Henryk Cichy (od Kuzynki Marii Kadzik z rodz.); +Aleksander Naskręt (od cioci Ludmiły z rodz); +Teresa Pawlak; +Beata Sternak.

Czwartek 21 września

 1. 18.30 W intencji Romana z prośbą o Boże Błogosławieństwo dla rodziny.
 2. 18.30 + Piotr Sokołowski (od rodz. Sokołowskich).

Piątek 22 września

 1. 16.00 Msza Św. ślubna MK.
 2. 18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na wybudowanie nowych salek parafialnych; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o szczęśliwe rozwiązanie Joanny; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które pragną mieć dzieci; o dar pracy dla tych, którzy jej poszukują; o dar powrotu do zdrowia Wojtka, Franciszka, Alicji; Szymonka, Małgorzaty, Artura; o zdrowie malutkiego Piotrusia i Tomaszka;.;+ Ks. Adam; +Robert Jarosław, Zenon Dąbkowscy (od Matki, żony, siostry, szwagra, siostrzenicy bratanka); +Stanisław Wysmyk (8 r. śm); +Zofia Błaszyk (od rodz. Piotrowskich); +Henryk Cichy (od kuzynki Barbary z rodz. z Krakowa); +Lechosław Łochyński (1 r. śm); +Halina Grenda (5 r. śm) i ++ z rodz. Grenda.

Sobota 23 września

 1. 16.00 Msza Święta ślubna DK.
 2. Ok. 17.00 Chrzest DK.
 3. 18.30 W int. rodzicielstwa duchowego, jego wzmocnienia i w obronie prawdy.
 4. 18.30 W 40 rocznicę urodzin Marka podziękowanie za dar życia, małżeństwa i rodziny, prośba o dalsze Boże Błogosławieństwo.

Niedziela 24 września

 1. 7.30 +Marek Figiel (od żony).
 2. 9.00 +Stanisław (r. śm); +Marta Kowalska.
 3. 10.30 Podziękowanie za 40 lat małżeństwa, za otrzymane łaski i błogosławieństwa, za dzieci z prośbą o dalsze Boże dary i zdrowie dla całej rodziny.
 4. 12.00 + Czesław Jezierny (od chrześniaka Jarka z rodziną). Chrzty na Mszy.
 5. 18.30 + Mieczysław Jandy (od Ryszarda z rodziną).