Wizytacja ks. Arcybiskupa Stanisława Gądeckiego w naszej parafii

W związku ze zbliżającą się wizytacją ks. Arcybiskupa Stanisława Gądeckiego, która odbędzie się w najbliższą środę 13 września, podajemy program wizytacji:

  1. Prosimy parafian, którzy opiekują się osobami chorymi o przygotowanie ich i przywiezienie do Kościoła na godz. 10.00 na Eucharystię podczas której Ks. Abp udzieli chorym sakramentu namaszczenia chorych. Do uczestnictwa w tej Eucharystii zapraszam również wszystkich Parafian, którym pozwalają na to ich warunki życiowe. Podczas tej Eucharystii ks. Abp skieruje do nas Pasterskie Pouczenie.

  2. Po Eucharystii udamy się na cmentarz na wspólną modlitwę za zmarłych. Będzie to ok. godz. 11.00. Na cmentarzu procesja liturgiczna między grobami tak jak na Wszystkich Świętych.
  3. Następnie ks. ABP uda się do naszego Liceum na spotkanie z uczniami i z gronem pedagogicznym.
  4. O godz. 12.30 wizytacja w biurze parafialnym i w kościołach.
  5. O godz. 15.00 na probostwie spotkanie z katechetami.
  6. Następnie spotkanie z Radą Ekonomiczną i Duszpasterską. Członków obu Rad zapraszam na probostwo na godz. 15.30.
  7. Następnie ks. Abp zaprasza na spotkanie członków wszystkich grup duszpasterskich. Zapraszam więc Braci ze wspólnoty AA; Wszystkich modlących się na różańcu, członków żywego i nieustającego Różańca; Rodziców, którzy modlą się za swoje dzieci różańcem, Siostry z Kręgu biblijnego kobiet; członków klubu seniora z Rumianku, którzy spotykają się na studium biblijnym; osoby piszące ikony; mężczyzn od 4 muszkietera; członków wspólnoty „Przystań i walcz”; Osoby uczestniczące na różnych poziomach Szkoły Biblijnej; Członków Wspólnoty Genezaret; naszych katechistów i szafarzy Eucharystii; małżeństwa z Eqipes Notre Dame i Małżonków ze Szkoły Nowej Ewangelizacji; ministrantów i lektorów; Schola Liturgiczna Boże Krówki i młodzież ze wspólnoty młodzieżowej; Spotkanie odbędzie w MK o godz. 16.30.
  8. Wieczorem o godz.18.00 udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży. Młodzież przychodzi do kościoła razem ze świadkami i zajmują wyznaczone dla nich miejsca o godz. 17.45.