Ogłoszenia parafialne na niedzielę 10 września 2017

Niedziela 10 września

 1. Wyjazd do Buku na koronację o godz. 9.00 sprzed probostwa. Są jeszcze pojedyncze miejsca. Zapis w zakrystii.
 2. Zapraszamy młodzież, 1 klasy ponadgimnazjalnej, która przygotowywała się do przyjęcia sakramentu bierzmowania na próbę liturgiczną na godz. 19.30 do Dużego Kościoła.

Poniedziałek 11 września

 1. Spotkanie Grupy AA o godz. 18.00 na probostwie.
 2. Zapraszamy młodzież, 1 klasy ponadgimnazjalnej, która przygotowywała się do przyjęcia sakramentu bierzmowania na próbę liturgiczną na godz. 19.00 do Dużego Kościoła
 3. Dla Rodziców, którzy chcą ochrzcić dzieci w naszej Parafii oraz dla kandydatów na Rodziców Chrzestnych odbędzie się Katecheza Kerygmatyczna o godz. 20.00 na probostwie.

Wtorek 12 września

 1. Boże Krówki mają swoją próbę o godz. 17.15 w Małym Kościele. Na próbę zapraszamy wszystkie dzieci, które chcą się dołączyć do wspólnoty śpiewającej.
 2. Zapraszamy młodzież, 1 klasy ponadgimnazjalnej, która przygotowywała się do przyjęcia sakramentu bierzmowania na próbę liturgiczną na godz. 19.00 do Dużego Kościoła.

Środa 13 września – Wizytacja ks. Arcybiskupa

 1. Dodatkowa Eucharystia o godz. 7.00 rano w Małym Kościele.
 2. Biuro Parafialne przedpołudniem oraz wieczorem będzie nieczynne z powodu Wizytacji.

Sobota 16 września

Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30.

Niedziela 17 września

Podczas Eucharystii o godz. 10.30 pierwszakom poświęcimy tornistry.

 

 

OGŁOSZENIA OGÓLNE

 1. Zapraszamy chętnych Parafian do pisania ikony MB Fatimskiej. Kurs pisania IKON będzie we wrześniu. Zainteresowanych prosimy o zostawienie do siebie namiarów po Mszy św.
 2. Osoby które chcą skorzystać z żywnościowej pomocy CARITAS proszone są o przyniesienie stosownego zaświadczenia z Tarnowskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

ZAPOWIEDZI PRZEDMAŁŻEŃSKIE

 1. Brzozowski Jacek Jan, kawaler, z Tarnowa Podgórnego i Muszyńska Aleksandra, panna z Tarnowa Podgórnego – zapowiedź 1.
 2. Maciej Bąk, kawaler z Poznania i Weronika Jezierna, panna z Góry – zapowiedź 2.