Intencje mszalne od 11 do 17 września 2017

Poniedziałek 11 września

18.30 + Mieczysław Jandy (od wnuka z rodziną)

Wtorek 12 września

18.30 W 80. rocznicę urodzin Tadeusza z podziękowaniem za zdrowie i dotychczas otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej i trójcy Świętej nad nim i całą rodziną

Środa 13 września

 1. 7.00 do MB Fatimskiej w int. wspólnoty Żywego Różańca i ich rodzin
 2. 18.00 Bierzmowanie

Czwartek 14 września

 1. 18.30 + Franciszek (ur.), Janina (ur.); + Stefan, Jan-Eugeniusz; + Maria, Anna, Michał i Bolesław Siemińscy
 2. 18.30 + Marianna i Seweryn Skitek

Piątek 15 września

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na prowadzenie prac przy naszych Kościołach; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o szczęśliwe rozwiązanie Joanny; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które pragną mieć dzieci; o dar pracy dla tych, którzy jej poszukują; o dar powrotu do zdrowia Wojtka, Franciszka, Alicji; Szymonka, Małgorzaty, Artura, Teresy; o zdrowie malutkiego Piotrusia i Tomaszka;.;+ Ks. Adam; + Krystyna i Stanisław Gil (od rodziny); + Sylwester Majorczyk (od rodziny Nowaczek z Dusznik i Owczarek z Tulec); + Franciszek (23r. śm.), Zofia Błaszyk; + Zofia, Walenty, Leonard, Władysław, Genowefa, Kabacińscy; + Anna Dziedzic; + Władysław (w 16r. śm.), ++ z rodziny Lewandowskich i Piechockich; + Maria, Jadwiga, Wacław, Jerzy, Artur, Franciszek Nowotny; + Stanisław, Piotr Ratajczak; + Maria, Aleksandra, Władysław Adamczak, Kazimiera i Kazimierz Lima; + Stanisława, Franciszek, Feliks, Płoszyńscy; + Irena Skwierzyńska (10r. śm.) od męża; + Zofia Błaszyk – od sąsiadów: Czyż, Kaczmarek, Gądysiak; + Henryka Jendro – od siostry Jadwigi z rodziną; + Henryk Cichy – od chrześniaczki Anny Kozyra z mężem i córką; + Stanisław, Stanisława, Maria, Marian, Anna, Władysław Duda, ++ dziadkowie z obu stron oraz Irena, Hieronim, Wacław Skóra i ++ z rodzin Śmigielskich, Szopów, Jeszków, Tatarskich i Brączewskich

Sobota 16 września

 1. 15.00 Msza Św. ślubna DK
 2. 16.00 Msza Św. ślubna MK
 3. 17.30 Msza Św. ślubna MK
 4. 18.30 + Rozalia (20r. śm.), Wacław Rybarczyk
 5. 18.30 + Józef Wenz (31r. śm.), Maria, Jan, Gabriela Woźny, Maria, Adam Leśniewscy

Niedziela 17 września

 1. 7.30 + Stanisława i Józef Stachurscy; Helena i Mieczysław Baksalara
 2. 9.00 + Radosław, Ireneusz, Andrzej, Marianna Antkowiak
 3. 10.30 + Zenon Praczyk i ++ z rodziny, + Melania Krawczyk (od syna Jacka z rodziną)
 4. 12.00 + Czesław Żukiel (10r. śm.). Chrzty po Mszy.
 5. 15.00 + Gosia Nowicka (od brata Adama)
 6. 18.30 + Za parafian
 7. 20.00 + Kokoszczyn Dożynki – dziękczynna