Intencje mszalne od 17 do 23 lipca 2017

Poniedziałek 17 lipca

18.30 + Zofia Tatarska (44 r. śm)

Wtorek 18 lipca

18.30 Za Parafian

Środa 19 lipca

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na prowadzenie prac przy naszych Kościołach; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o szczęśliwe rozwiązanie dla Justyny i Katarzyny; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które pragną mieć dzieci; o dar pracy dla tych, którzy jej poszukują; o dar powrotu do zdrowia Wojtka, Franciszka, Alicji; Szymonka, Małgorzaty, Artura; o uratowanie życia malutkiego Piotrusia; o uratowanie małżeństwa Anny i Tadeusza, za +Mamę Mieczysławę, i jej zmarłą mamę Marię Bączyk w 15 r. śm od córki Agnieszki z synem; +Marian, Irena, Ryszard Pigła; +Mieczysław Węcławek; +Łucja Stachowiak; ++ z rodz. Owczarzów i Sobkowiaków; +Jerzy, Dorota Leitgeber; +anna, Antoni Fabiś; +Pelagia i Czesław Leitgeber; +Henryk Klaczyński (im) od synowej; +Czesław Tomaszewski (od żony i syna z rodziną); +Marian Lewicki (od córki Eweliny z rodziną); +Mieczysława Kolasińska (od męża); +Kazimiera Kapelan (od córki z rodziną).

Czwartek 20 lipca

18.30 +Helena i Władysław Wawrzyszko; +Wojciech i Roman Daniuk.

Piątek 21 lipca

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Mądrość Bożą i potrzebne środki na prowadzenie prac przy naszych Kościołach; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o szczęśliwe rozwiązanie dla Justyny i Katarzyny; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które pragną mieć dzieci; o dar pracy dla tych, którzy jej poszukują; o dar powrotu do zdrowia Wojtka, Franciszka, Alicji; Szymonka, Małgorzaty; o uratowanie życia malutkiego Piotrusia; o uratowanie małżeństwa Anny i Tadeusza; +Halina Jarocka (7 r. śm); +Czesław Szczechowiak (im); +Czesław Szymański (ur. im.) od rodziny; +Zofia, Józef Prozorowscy; +Władysław i Jadwiga Prozorowscy; +Jadwiga i Michał Miara.

Sobota 22 lipca

18.30 + Czesław Żukiel (im).

Niedziela 23 lipca

  1. 9.00 Za Parafian.
  2. 10.30 Rezerwa Pani Drobna.
  3. 12.00 +Anna (im) i Józef Śmierzchała. Chrzty na Mszy św.
  4. 18.30 w 35 rocznicę ślubu podziękowanie za udzielone łaski i z prośbą o dalszą opiekę Bożą.