Ogłoszenia parafialne na niedzielę 9 lipca 2017

Niedziela 9 lipca

Rozpoczęły się wakacje a wraz z nimi wakacyjny porządek Mszy Świętych. Podczas wakacji w lipcu i sierpniu nie ma mszy świętej niedzielnej o godz. 7.30, oraz porannej mszy w środę. Porządek Mszy św. w niedzielę jest następujący o godz. 9.00, 10.30; 12.00 i 18.30.

Poniedziałek 10 lipca

 1. Młodzież 2 klasy gimnazjum szczególnie oraz pozostałą młodzież gimnazjalna zapraszamy na Wakacyjne Spotkania z Biblią na godz. 16.00 na probostwo.
 2. Spotkanie Grupy AA o godz. 18.00 na probostwie.
 3. Katecheza kerygmatyczna dla Rodziców, którzy chcą ochrzcić swoje dzieci w naszej Parafii i dla kandydatów na rodziców chrzestnych o godz. 20.00 na probostwie. Informujemy, że katechezy kerygmatyczne w czasie wakacyjnym będą przez cały lipiec oraz w pierwszy poniedziałek sierpnia. Prosimy o uwzględnienie powyższego faktu w związku z planowaniem chrztu swoich dzieci.

Środa 12 lipca

 1. Adoracja NS od godz. 17.30; o 18.00 adoracja w milczeniu; o 18.15 nowenna do MBNP.
 2. Wakacyjna Szkoła Biblijna o godz. 19.45 na probostwie.

Czwartek 13 lipca

Spotkanie Rady Ekonomicznej o 20.00 na Probostwie.

Sobota 15 lipca

Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30.

 

OGŁOSZENIA OGÓLNE

 1. „Idźcie i głoście”, to hasło obecnego roku w Kościele. W naszej parafii gościmy świeckich uczestników rekolekcji ewangelizacyjnych nazywanych kursem Pawła, prowadzonych przez Szkołę Nowej Ewangelizacji z Poznania. Dzielą się z nami swoim doświadczeniem wiary. Dziękuję wszystkim, którzy ugościli ewangelistów.
 2. Informujemy że w dwie zbiórki niedzielne i piknik parafialny zebraliśmy 3660 zł czyli całą wymagana sumę aby przez pół roku utrzymać w Syrii rodzinę Jalija. Pozostałą część pieniędzy przekazujemy na CARITAS w TP gdzie powstaje wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego dla potrzebujących.
 3. Zapraszamy na dzisiejsze wielbienie po Mszy Świętej wieczornej. (sobota).

ZMARŁ NASZ PARAFIANIN…

Jerzy Wojciechowski z Tarnowa Podgórnego. Pogrzeb w poniedziałek o godz. 11.00 na naszym cmentarzu. Dobry Jezu a nasz Panie…

ZAPOWIEDZI PRZEDMAŁŻEŃSKIE

 1. Wachowiak Michał, kawaler rz.kat z Gaju Wielkiego i Czajkowska Anita, panna rz.kat z Gaju Wielkiego – zapowiedź 3.
 2. Brukwicki Norbert, kawaler rz.kat z Kaźmierza i Pielucha Paulina, panna rz.kat z Kaźmierza – zapowiedź 3.
 3. Przybył Tomasz, cyw. rozw. rz.kat z Tarnowa Podgórnego i Perz Tatiana, panna rz.kat z Tarnowa Podgórnego – zapowiedź 3.
 4. Szymon Jędrzejczak, rz.kat. kawaler z Tarnowa Podgórnego i Magdalena Witczak, rz.kat. panna z Tarnowa Podgórnego – zapowiedź 2.
 5. Mariusz Wielkopolski, rz. kat. kawaler z Tarnowa Podgórnego i Monika Puzdrowska, rz. kat. panna z Tarnowa Podgórnego – zapowiedź 2.
 6. Chojan Marcin, rz.kat kawaler z Tarnowa Podgórnego i Garczyńska Julia, rz. kat panna z Tarnowa Podgórnego – zapowiedź 1.
 7. Patryk Mateusz Łeszyk, rz. kat., kawaler i Angelika Domagała rz. kat, panna – zapowiedź 1.
 8. Tomaszewski Łukasz, rz. kat, kawaler z Poznania i Pilc Aneta, rz. kat. panna z Tarnowa Podgórnego – zapowiedź 1.
 9. Paweł Siekierski, rz. kat. kawaler z Tarnowa Podgórnego i Natalia Włodarczak, rz. kat. panna z Kaźmierza – zapowiedź 1.