Intencje mszalne od 10 do 16 lipca 2017

Poniedziałek 10 lipca

  1. 11.00 Pogrzeb + Jerzy Wojciechowski– cmentarz parafialny.
  2. 18.30 + Romuald i Elżbieta Łukaszewscy.

Wtorek 11 lipca

18.30 +Marek Figiel (od siostry z mężem, dziećmi i wnukami).

Środa 12 lipca

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o szczęśliwe rozwiązanie dla Justyny i Katarzyny; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które pragną mieć dzieci; o dar pracy dla tych, którzy jej poszukują; o dar powrotu do zdrowia Wojtka, Franciszka, Alicji; Szymonka, Małgorzaty; o dar zdrowia dla Zenona Roguszczaka; o zdrowie dla Artura; o uratowanie małżeństwa Anny i Tadeusza, +Kazimiera (18 r. śm), Kazimierz, Jerzy Słaby; +Maria Kaźmierczak (od współmieszkańców rodzin Augustyniaków; Pawlickich; Wieruszewskich, Pani Nowakowskiej i Pani Karaś); +Zenona i Marian Zborowscy; +Maria, Józef, Jerzy, Wojciech Starosta; +Marian Lewicki (od syna Tomasza z rodziną); + Ks. Adam; w 5 rocz. śm Katarzyny, oraz za zmarłego Władysława i Józefa; +Stanisława Pawlak; +Anna Kamińska; +Edmund Zofia Woźniak; +Zenon Szekiełda (9 r. śm); +Maria Kamyszek; +Jerzy Przybylski i ++ z rodziny ; +Aleksander Lasik i ++z rodziny; za ++ z rodz. Marciniaków; +Zygmunt i Janina Lewiccy (rocz. śm); +Mieczysława Kolasińska (od córki Katarzyny z rodz.); +Antoni Kubiak (3 r. śm); za ++ Teściów; +Anastazja, Hanna Bolesław, Stefan; +Andrzej Krzyżan; za ++ Dziadków obu stron; +Sebastian Szagżdowicz; +Barbara Mielec; +Hanna, Józefa (ona) Bronisław, Czesław Dziedzic; +Mirosława, Jerzy Nowiccy.

Czwartek 13 lipca

18.30 W intencji całej wspólnoty, żywego i nieustającego Różańca za wstawiennictwem MB Fatimskiej prosząc o potrzebne łaski i Boże Błogosławieństwo dla Rodzin.

Piątek 14 lipca

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o szczęśliwe rozwiązanie dla Justyny i Katarzyny; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które pragną mieć dzieci; o dar pracy dla tych, którzy jej poszukują; o dar powrotu do zdrowia Wojtka, Franciszka, Alicji; Szymonka, Małgorzaty; o uratowanie małżeństwa Anny i Tadeusza; w 36 rocznicę ślubu Małgorzaty i Jordana z podziękowaniem za dar małżeństwa i prośbą o BBł dla rodziny; prośba o BBł dla żony i córki; +Aleksander Wentland (3 r. śm) (od żony i synów z rodzinami); +Henryk Nowak (12 r. śm); + Ks. Adam; +Tadeusz Krzyżański (7 r. śm) oraz ++ rodziców +Jan i Stanisława Siąkowscy.

Sobota 15 lipca

  1. 16.00 Msza Św. ślubna MK.
  2. 18.30 + Włodzimierz Walter (IM).

Niedziela 16 lipca

  1. 9.00 Za papieża Franciszka, Kardynałów, za seminaria duchowne, wykładowców, profesorów o otwarcie serc na prawdziwe światło Ducha Świętego.
  2. 10.30 + Jerzy Pilarczyk (od rodz. Kubiaków).
  3. 12.00 +Antoni Szewczyk (4 r. śm) Chrzest po Mszy św.
  4. 15.00 Chrzest (MK).
  5. 18.30 + Jacek Jaskulski (1 r. śm) za ++ Jego Rodziców, Helenę, Jana za ++ Babcię Stanisławę Sotkiewicz.