Ogłoszenia parafialne na niedzielę 2 lipca 2017

Niedziela 2 lipca

 1. Rozpoczęły się wakacje a wraz z nimi wakacyjny porządek Mszy Świętych. Podczas wakacji w lipcu i sierpniu nie ma mszy świętej niedzielnej o godz. 7.30, oraz porannej mszy w środę. Porządek Mszy św. w niedzielę jest następujący o godz. 9.00, 10.30; 12.00 i 18.30.
 2. Zapraszamy na kolejny koncert z cyklu „Lusowskie spotkania muzyczne”. Początek koncertu o godz. 13.00 Więcej informacji na plakacie.

Poniedziałek 3 lipca

 1. Spotkanie Grupy AA o godz. 18.00 na probostwie.
 2. Katecheza kerygmatyczna dla Rodziców, którzy chcą ochrzcić swoje dzieci w naszej Parafii i dla kandydatów na rodziców chrzestnych o godz. 20.00 na probostwie. Informujemy, że katechezy kerygmatyczne w czasie wakacyjnym będą przez cały lipiec oraz w pierwszy poniedziałek sierpnia. Prosimy o uwzględnienie powyższego faktu w związku z planowaniem chrztu swoich dzieci.

Środa 5 lipca

Adoracja NS od godz. 17.30; o 18.00 adoracja w milczeniu; o 18.15 nowenna do MBNP.

Czwartek 6 lipca – pierwszy czwartek miesiąca

Katecheza liturgiczna przed chrztem po Mszy św. wieczornej ok. 19.05.

Piątek 7 lipca – pierwszy piątek miesiąca

Prezbiter proboszcz odwiedzi swoich chorych od godz. 8.00, sakrament pojednania od godz. 16.00, komunia św. o 16.30; 17.00. 17.30. Wystawienie NS i adoracja od 17.30

Sobota 8 lipca

Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30.

 

OGŁOSZENIA OGÓLNE

 1. „Idźcie i głoście” to hasło obecnego roku w Kościele. W dniach 8-9 lipca (sobota-niedziela) w naszej parafii będziemy gościli świeckich uczestników rekolekcji ewangelizacyjnych nazywanych kursem Pawła, prowadzonych przez Szkołę Nowej Ewangelizacji z Poznania. Będą oni chcieli podzielić się swoim doświadczeniem wiary. W związku z tym w sobotę i niedzielę będą odwiedzać domy w parafii oraz będą z nami uczestniczyli we Mszach Świętych. Proszę o gościnne przyjęcie ewangelizatorów.
 2. CARITAS PARAFIALNY zwraca się z uprzejmą prośbą o nieodpłatne przekazanie wózka inwalidzkiego bądź łóżka rehabilitacyjnego w celu zaspokojenia potrzeb naszych parafian. Informację prosimy kierować do Pana Rosta 693 136 440.

ZAPOWIEDZI PRZEDMAŁZEŃSKIE

 1. Przymusiński Michał, kawaler, rz.kat. z Poznania i Chojan Wioleta, panna, rz.kat. z Tarnowa Podgórnego – zapowiedź 3.
 2. Bartosz Stefański, kawaler rz.kat. z Kiączyna i Karolina Miedziak, panna rz.kat z Tarnowo Podgórne – zapowiedź 3.
 3. Błaszyk Piotr, kawaler rz.kat z Piekar i Sworek Natalia, panna rz.kat z Rumianku – zapowiedź 3.
 4. Wolski Krzysztof, kawaler rz.kat z Poznania i Nowak Paulina, panna rz.kat z Tarnowa Podgórnego – zapowiedź 3.
 5. Jakub Dzierżyński, kawaler rz.kat z Góry i Sztelle Julianna, panna rz.kat z Witkowic – zapowiedź 3.
 6. Wachowiak Michał, kawaler rz.kat z Gaju Wielkiego i Czajkowska Anita, panna rz.kat z Gaju Wielkiego – zapowiedź 2.
 7. Brukwicki Norbert, kawaler rz.kat z Kaźmierza i Pielucha Paulina, panna rz.kat z Kaźmierza – zapowiedź 2.
 8. Przybył Tomasz, cyw. rozw. rz.kat z Tarnowa Podgórnego i Perz Tatiana, panna rz.kat z Tarnowa Podgórnego – zapowiedź 2.
 9. Szymon Jędrzejczak rz.kat. kawaler z Tarnowa Podgórnego i Magdalena Witczak, rz.kat. panna z Tarnowa Podgórnego – zapowiedź 1.
 10. Mariusz Wielkopolski, rz. kat. kawaler z Tarnowa Podgórnego i Monika Puzdrowska, rz. kat. panna z Tarnowa Podgórnego – zapowiedź 1.