Intencje mszalne od 2 do 9 lipca 2017

Poniedziałek 3 lipca

  1. 13.00 Pogrzeb + Mieczysława Kolasińska – cmentarz parafialny.
  2. 18.30 + Marek Figiel – od mamy.

Wtorek 4 lipca

18.30 Adam i Kamila Czerwińscy 4 r. ślubu – dziękując za dar rodzicielstwa.

Środa 5 lipca

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o szczęśliwe rozwiązanie dla Justyny i Katarzyny; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które pragną mieć dzieci; o dar pracy dla tych, którzy jej poszukują; o dar powrotu do zdrowia Wojtka, Franciszka, Alicji; Szymonka, Małgorzaty; o zdrowie dla Artura, o uratowanie małżeństwa, + Elżbieta Geisler – od rodz. Pawlaczyków, + Marian Lewicki – od żony, + Teresa Szyk – od brata z rodz., + Melania Bąkowska, + Alfons, Urszula, Barbara Bąkowscy, ++ rodziców i dziadków, + Mieczysława Kolasińska – od Marii, + Ks. Adam.

Czwartek 6 lipca

18.30 Partycja i Jarosław – 15 r. ślubu.

Piątek 7 lipca

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o szczęśliwe rozwiązanie dla Justyny i Katarzyny; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które pragną mieć dzieci; o dar pracy dla tych, którzy jej poszukują; o dar powrotu do zdrowia Wojtka, Franciszka, Alicji; Szymonka, Małgorzaty; + Zenon Majorczyk 1 r. śm – od rodz., + Aneta Noak (im ur), + Stanisław Panek, + Zofia, Walenty, Leonard, Władysław, Genowefa Kabacińscy, + Franciszek Baszyk, + Anna Dziedzic, + Ks. Adam.

Sobota 8 lipca

  1. 13.00 Chrzest – MK.
  2. 18.30 + Jerzy Pilarczyk – od Beaty z rodz. → Chrzty.

Niedziela 9 lipca

  1. 9.00 O zdrowie, BBł, światło, łaskę darów Ducha Świętego dla kapłanów naszej parafii, prosimy o święte, liczne powołania kapłańskie, misyjne, zakonne.
  2. 10.30 + Halina, Zbigniew, Stanisław, Halina Bilewicz, ++ Rodzice obu stron.
  3.  12.00 + Edward Chomin – od rodz. Jeziernych. → Chrzty.
  4. 18.30 + Władysław Bogdziun (im).