Intencje mszalne od 26 czerwca do 2 lipca 2017

Poniedziałek 26 czerwca

18.30 +Andrzej Drobny (4 r. śm); +Kazimiera i Władysław Drobny.

Wtorek 27 czerwca

18.30  + Władysława (ona) (im) i ++ z rodz Pers, Jarysz i Drozdowskich).

Środa 28 czerwca

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o szczęśliwe rozwiązanie dla Justyny i Katarzyny; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które pragną mieć dzieci; o dar pracy dla tych, którzy jej poszukują; o dar powrotu do zdrowia Wojtka, Franciszka, Alicji; Szymonka, Małgorzaty; O mądrość Bożą i światło Ducha Świętego na podjęcie Bożej decyzji; o zdrowie dla Jana; o zdrowie i BBł z okazji 85 rocznicy urodzin Elżbiety;   +Ks. Ireneusz Dembiński (im) od rodz. Matuszewskich; +Władysława (ona) i Leon Papych (im); +Piotr Domitrz (im) i ++ z rodz. Domitrzów i Bocheńskich; +Maria Kaźmierczak (od synowej i wnuków); +Władysław Karaś (im) od żony; ks. Ireneusz Dembiński (im); +Zenona i Marian Zborowscy; i ++ z rodz. Zborowskich i Starostów; +Janina i Antoni Lewandowscy; +Władysław Adamczak; +Marian Lewicki (od Romana Walter z rodziną); +Maria, Jadwiga, Wacław, Jerzy, Arturek, Franciszek Nowotni; +Piotr i Stanisława Ratajczak; +Maria, Aleksandra, Władysława Adamczak; +Kazimiera, Kazimierz Lima; +Stanisława , Franciszek, Feliks Płoszyńscy.

Czwartek 29 czerwca – uroczystość św. Piotra i Pawła  

  1. 9.00 Za Parafian.
  2. 18.30 +Antoni Tatarski (56 r. śm).
  3. 18.30 + Grzegorz, Helena, Stanisława (ona), Władysław.

Piątek 30 czerwca 

  1. 18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o szczęśliwe rozwiązanie dla Justyny i Katarzyny; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które pragną mieć dzieci; o dar pracy dla tych, którzy jej poszukują; o dar powrotu do zdrowia Wojtka, Franciszka, Alicji; Szymonka, Małgorzaty; W intencji Pawła z okazji im prośba o BBł i łaski Ducha Świętego; podziękowanie Panu Bogu za 3 lata życia Weroniki; w 66 rocz. urodzin Mariana z podziękowanie  za dar życia i z prośbą o BBł; +Józef, Helena, Marek Bączyk; za ++ Dziadków; +Jan, Michalina, Alojzy, Krystyna, Jadwiga Olejniczak; za ++ Dziadków; +Weronika i Michał Nowaccy; +ks. Henryk Rękoś; +Ks. Kanonik Zdzisław Potrawiak; +Piotr Pałys;  +Zofia i Antoni Kostuj; +Marianna i Jan; +Halina i Eugeniusz oraz Roman Wieruszewscy; +Anna, Andrzej, Stanisław, Aleksander, Władysław Pąk (od córki  rodziną).
  2. 19.30 w 15 rocznicę ślubu Państwa Romańskich (MK) (z odnowieniem przymierza małżeńskiego).

Sobota 1 lipca 

18.30 Msza św. wynagradzająca za grzechy popełnione przeciw Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny.

Niedziela 2 lipca

  1. 9.00 +Alojzy, Helena, Stefan, ++z rodz. Czajkowskich, Wojtasz, Szpera, za dusze uświęcające się w czyśćcu.
  2. 10.30 + Bogusław Kołacki (3 r. śm) od żony z rodz.
  3. 11.30 msza św. Ojciec Alojzy Pańczak (MK).
  4. 12.00 + Marta Kowalska (16 r. śm).
  5. 18.30 w 14 rocznicę ślubu Agnieszki i Marcina podziękowanie za dar małżeństwo i prośba o BBł; oraz za +Ludwika Jeszke (25 r. śm);+Władysław Jeszke (62 r. śm) i ++Tadeusz i ++ z rodz. Jeszke.