Intencje mszalne od 19 do 28 czerwca 2017

Poniedziałek 19 czerwca

18.30 +Sabina Andrzej Frąszczak; +Wojciech i Roman Daniuk.

Wtorek 20 czerwca

18.30 W intencji Magdaleny i Krzysztofa (2 rocz. ślubu) prośba o Boże bł i potrzebne łaski

Środa 21 czerwca

 1. 7.00 +Teresa, Jan, Lucjan, Władysław Karaś.
 2. 18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o szczęśliwe rozwiązanie dla Justyny; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które pragną mieć dzieci; o dar pracy dla tych, którzy jej poszukują; o dar powrotu do zdrowia Wojtka, Franciszka, Alicji; Szymonka, Małgorzaty; Za wszystkich mieszkańców ulicy Okrężnej prośba o Boże błogosławieństwo; w 4 rocznicę ślubu Kasi i Pawła podziękowanie za dar sakramentu i prośba o dalsze BBł; +Tadeusz Konieczny od Kuzynki Wioletty; +Franciszek i Stanisława Kłos i ++ Rodzeństwo; +Zenon Szeszuła; +Janina (im) i Jan-Eugeniusz (im); +Franciszek ; +Stefan i Maria Siemińscy; +Zbigniew Czyż (2 r. śm), +Barbara i Józef Czyż; +Mieczysław Jandy (od Barbary i Wojciecha z rodz.); +Maria Kaźmierczak (od rodz. Mazurów); +Stefania Bryze, +Stanisław Bryze; +Franciszka; Władysława; Stanisław, Zbigniew Matuszewscy; +Kazimiera, Stanisław Łodyga; +Krystyna, Józef Strenciok; +Klara, Czesław Pilarscy.

Czwartek 22 czerwca

 1. 11.00 Msza św. dla Gimnazjum.
 2. 17.00 Zakończenie klas 6 i Szkoły Podstawowej.
 3. 18.30 +Katarzyna Banecka.
 4. 18.30 + Mirosław Grupka r. śm.

Piątek 23 czerwca – uroczystość NSPJ

 1. 9.00 Msza św. za polskich lekarzy weterynarii z okazji krajowego zjazdu (MK).
 2. 18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o szczęśliwe rozwiązanie dla Justyny; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które pragną mieć dzieci; o dar pracy dla tych, którzy jej poszukują; o dar powrotu do zdrowia Wojtka, Franciszka, Alicji; Szymonka, Małgorzaty; podziękowanie Panu Bogu za dar nowego życia i prośba o wytrwanie przy Najświętszym Sercu Pana Jezusa; + Helena i Władysław Wawryszko; +Stanisława i Czesław Okupniak; +Henryk Wójcik (od syna Wojciecha z żoną); +Żak Halina (1 r. śm); +Wanda Wasielewska (im) od córki; +Janina Klaczyńska (im) od synowej; +Czesław Klaczyński (dzień Ojca) (od dzieci z rodzinami); +Wanda Kowalik (od córki Marii z mężem);+ Wanda Czereś (im); +Mieczysław Czereś (na Dzień Ojca); +Janina Hendżak (im); +Kazimierz Czereś; +Maria Kaźmierczak od współmieszkanki; +Krzysztof Grochowski (1 r. śm); +Jan Grochowski; +Helena i Ludwik Kolasińscy; +Aniela i Ryszard Sołtysiak; +Rudolf Kos; +Henryk Misztak; +Alfred Hendżak i ++ z rodzin Jandy i Kolasiński; +Jan Czajka i ++ rodziców i ++ rodzeństwo; +Tomasz Konieczny (od kuzynki Bożeny z rodz.); +Wanda i Marian Czyż; +Pelagia i Antoni Szyjka.

Sobota 24 czerwca

 1. 15.30 Chrzest DK.
 2. 16.00 Msza św. ślubna MK
 3. 17.00 +Chrzty w DK
 4. 18.30 +Władysława (ona) (im) i + Adam Krauze18.30 +Otylia, Stefania, Jan Zamysłowscy i za dusze uświęcające się w czyśćcu.

Niedziela 25 czerwca

 1. 7.30 Za parafian.
 2. 9.00 + Tadeusz i ++ z rodz. Dudów i Rudnickich.
 3. 10.30 + Roman Brykczyński; Edward Szmiel z ok. Dnia Ojca
 4. 12.00 + Mirosława (im) Paulińska (2 r. śm) i ++ rodziców Stanisława i Kazimierza Fibakiewicz. Chrzty podczas Eucharystii
 5. 18.30 W intencji Mateusza w 18 rocz urodzin, podziękowanie za dar życia i prośba o Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia.