Intencje mszalne od 17 do 23 kwietnia 2017

Poniedziałek wielkanocny 17 kwietnia

 1. 7.30 +Krystyna, Tadeusz Dorna; +Józefa, Jan, Jendro; +Zenon Ostrowski.
 2. 9.00 +Maria Mazur (17 r. śm) i ++ z rodz. Mazur i Wójcik
 3. 10.30 +Lech i Stefan Kozłowscy; +Jadwiga, Franciszek Teska.
 4. 12.00 z Okazji 90 r. urodzin z podziękowaniem Panu Bogu i Matce Najświętszej za dar życia i wszelkie łaski z prośbą o zdrowie, opiekę i BBł dla dzieci i wnuków. Chrzty po Mszy.
 5. 18.30 + Za Parafian.

Wtorek 18 kwietnia

18.30 + Włodzimierz Perz (od mamy)

Środa 19 kwietnia

 1. 12.30 pogrzeb Marek Figiel.
 2. 18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o szczęśliwe rozwiązanie dla Justyny, Eweliny i
 3. Alicji; prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które pragną mieć dzieci; o dar pracy dla tych, którzy jej poszukują; o dar powrotu do zdrowia Wojtka, Franciszka, Alicji; Szymonka, Dominiki; w 90 rocznicę ur. Pani Genowefy Sobek (od Helenki) podziękowanie za dar życia i prośba o dalsze BBł dla Jubilatki +Dorota, Jasiu Nowak; +Józef Kierzek; +Jan, Józefa, Stefan, Maria, Stanisław, Krystyna, Tadeusz Kierzek; +Wojciech, Katarzyna, JAN Motyl; +Stanisława, Florian Zarzyńscy; +Stefania Franciszek Czarni; +Włodzimierz i Felicja Baranowscy; +Czesław, Lonia Juszczak; + Czesława Czyż; +Maria Żarnowska; +Leon Tomaszewski, za dusze uświęcające się w czyśćcu; +Maria, Czesław Chojan; +Czesława i Wacław Wolscy (od Grażyny i Grzegorza); +Stanisław Kaniewski (od rodz. Leśniewskich); +Marian Kubiak (od sąsiadów z ul. Sportowej); +Zdzisław Małka (11 r. śm) od córki z rodziną.

Czwartek 20 kwietnia

 1. 18.30 + Helena, Władysław Wawrzyszko; +Sabina i Andrzej Frąszczak; +Janina Walczaki ++ Dziadków obu stron.
 2. 18.30 Dziękczynna dla św. Antoniego

Piątek 21 kwietnia

18.30 Podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski udzielone w naszej wspólnocie Parafialnej; prośba o Boże Błogosławieństwo dla troszczących się o życie i rozwój naszej Parafii; prośba o szczęśliwe rozwiązanie dla Justyny, Eweliny i Alicji; o mądrość, rozsądek i dary Ducha Świętego, oraz o zachowanie od zła prośba o dar rodzicielstwa dla małżeństw, które pragną mieć dzieci; o dar pracy dla tych, którzy jej poszukują; o dar powrotu do zdrowia Wojtka, Franciszka, Alicji; Szymonka, Dominiki; o nawrócenie Dawida, Dariusza, Marcina, Zbigniewa, Katarzyny; za mamę, syna i córkę o potrzebne łaski i zdrowie; +Henryk Wójcik (od Arkadiusza); +Marian Kubiak (od córki Joanny z rodz); +Bronisława Brodniewicz (17. R. śm)za jej + męża i syna, za ++ rodziców Bronowickich, za ++ rodzeństwo i za ++ z rodzin Szczepskich, Łukaszewskich, Melcerów, Dąbrowskich.

Sobota 22 kwietnia

 1. 15.00 Msza św. ślubna (MK)
 2. 16.30 Jubileusz 40 lecia ślubu Elżbiety i Józefa (dziękczynienie i prośba) (MK i klęczniki)
 3. 17.00 Chrzest (DK)
 4. 18.30 +Czesław (6 r. śm) i Gabriela (ona) Zdarta
 5. 18.30 w 20 rocznicę ślubu Henryki i Krzysztofa podziękowanie i prośba.

Niedziela 23 kwietnia – Niedziela Miłosierdzia

 1. 7.30 msza św. wynagradzająca Bożemu Miłosierdziu za grzechy nasze i całego świata przez wstawiennictwo św. siostry Faustyny.
 2. 9.00 +Dorota i Jerzy Leitgeber.
 3. 10.30 w int Zuzi (6 rocz. urodzn); w int. Mateusza, Marysi, Helenki z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze BB, oraz prośba o zdrowie duszy i ciała i opiekę Matki Najświętszej.
 4. 12.00 +Jerzy Przybylski (im) i ++ z rodziny. Chrzty na Mszy.
 5. 18.30 za ++ z rodz. Chmielwskich; Symborów, Drzewieckich.