Ogłoszenia parafialne na niedzielę 20 lipca 2014

Poniedziałek 21 lipca

Spotkanie grupy AA w sali w parku o godz. 18.00.

Wtorek 22 lipca

Wieczorem Biuro Parafialne nie będzie czynne.

Środa 23 lipca

1. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30; od godz. 18.00 adoracja w ciszy, Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.15.
  2. Wakacyjna Szkoła Biblijna rozpoczyna swoje zajęcia o godz. 20.00 na probostwie. Zapraszamy do uczestnictwa również tych Parafin, którzy nie mogą uczestniczyć w zajęciach w trakcie roku szkolnego. Spotkania są prowadzone według metody Kręgu Biblijnego i trwają ok. 1,5 godz.

Czwartek 24 lipca

Spotkanie dla Rodziców i Rodziców chrzestnych przed chrztem ok. godz. 19.15 w Kościele.

Piątek 25 lipca

Dzień modlitwy Różańca Nieustającego w naszej Parafii. Więcej informacji u Pani Marii Czajkowskiej.

Sobota 26 lipca

Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30.

Niedziela 27 lipca

1. Z okazji liturgicznego wspomnienia św. Krzysztofa poświęcenie samochodów po każdej Mszy Świętej od Mszy św. wieczornej w sobotę zaczynając.
  2. Przez cały lipiec i sierpień nie będzie Mszy Św. o godz. 7.30 w niedziele. Porządek pozostałych Mszy św. nie ulega zmianie.

OGŁOSZENIA OGÓLNE

1. U ministrantów do nabycia prasa katolicka – zachęcamy do lektury.
  2. Dziękuję wszystkim, za ofiary złożone w 3 niedzielę miesiąca na nasze prace wykończeniowe. We wtorek ma rozpocząć się ciąg dalszy konserwacji fresków.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

1. Matyjaszczyk Maciej, kawaler z Poznania i Czajka Anna, panna z Kokoszczyna – zapowiedź 1.
  2. Krzyżański Ryszard, kawaler z Tarnowa Podgórnego i Gieraszewska Anna, panna z Tarnowa Podgórnego – zapowiedź 1.
  3. Tobiasz Szwajca, kawaler z Mierucina i Alicja Katarzyna Sroczyńska, panna z Tarnowa Podgórnego – zapowiedź 2.
  4. Marcin Moremski, kawaler z Tarnowa Podgórnego i Magdalena Anna Kosicka, panna z Lusówka – zapowiedź 2.
  5. Wasielewski Zbigniew, kawaler z Tarnowa Podgórnego i Jackowska Katarzyna, panna z Suchego Lasu – zapowiedź 3.
  6. Altin Ruci, cyw. związany z Tarnowa Podgórnego i Weronika Ruci, cyw. związana z Tarnowa Podgórnego – zapowiedź 3.