Intencje mszalne od 30 czerwca do 6 lipca 2014

Poniedziałek 30 czerwca

18.30 +Paweł Heczko (od syna Mirosława z rodziną z Pniew)

Wtorek 1 lipca

18.30 +Halina Kosek (im); +Szymon Kosek (23 r. śm); +Zdzisław Lewandowski; +Helena Wojtasz

Środa 2 lipca

18.30 Z prośbą o Mądrość Bożą i potrzebne środki materialne na dokończenie prac remontowych naszego kościoła parafialnego, z podziękowaniem Panu Bogu za wszystkich dobroczyńców, sponsorów i te osoby, które ofiarują w tej intencji swoje cierpienia; O szczęśliwe rozwiązanie Małgorzaty i prośba o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej; w intencji O zdrowie dla Stefana, Franciszka, Alicji i dla Jędrzeja; +Daniela Cieślik; +Sabina i Andrzej Frąszczak; +Ks. Józef Bryza (15 r. śm); +Stefania, Franciszek, Kazimierz Grzęda i ++ z rodziny Grzędów i Juszczaków; +Marta Kowalska (13 r. śm); +Stanisław, Maria, Bolesław Kubiaczyk; +Franciszek i Łucja Kiersoń i ++ z rodziny; +Marian i Zenona Zborowscy; i ++ z rodz. Zborowskich i Starostów; +Stanisław Hajnold (od rodz. Polińskich, Jackowskich i Dornów); +Janina Dąbrowska (od syna Adama z rodz); +Rozalia Mańczak (od sąsiadów z osiedla w Górze); +Teodor Kubiaczyk (od córki Justyny z mężem i córką); +Halina Duda (im) i ++ z rodz. Stępczyńskich; +Wojciech Przybylski (od rodz. Maików)

Czwartek 3 lipca – pierwszy czwartek miesiąca

18.30 + Antoni Szewczyk (ur.)

Piątek 4 lipca – pierwszy piątek miesiąca

18.30 Z prośbą o Mądrość Bożą i potrzebne środki materialne na dokończenie prac remontowych naszego kościoła parafialnego, z podziękowaniem Panu Bogu za wszystkich dobroczyńców, sponsorów i te osoby, które ofiarują w tej intencji swoje cierpienia; O zdrowie dla Stefana; Franciszka, Alicji i dla Jędrzeja; +Daniela Cieślik; +Aneta Noak (ur) (od mamy z bratem i rodziną); +Janina Dąbrowska (od rodz. Tymów); +Rozalia Mańczak (od Michała i Katarzyny Balcerkiewiczów z dziećmi); +Teodor Kubiaczyk (od żony); +Sabina i Andrzej Frąszczak, +Andrzej, Kazimiera, Władysław Drobni; +Helena i Władysław Wawrzyszko

Sobota 5 lipca – pierwsza sobota miesiąca

  1. 14.00 W 50 rocznicę ślubu Wielisławy i Tadeusza z podziękowaniem za dar małżeństwa i rodzicielstwa, oraz za odebrane łaski i z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego dla całej rodziny (Mały Kościół)
  2. 18.30 Msza Św. wynagradzająca za grzechy popełnione przeciw Niepokalanemu Sercu NMP

Niedziela 6 lipca

  1. 9.00 W intencji Czesławy w 80 rocz. urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo
  2. 10.30 Za ++ z rodziny Dudów, Jeszków, Śmigielskich i Skórów
  3. 12.00 +Teresa Spychała. Chrzest godz. 13.10
  4. 18.30 Za parafian