Ogłoszenia parafialne na niedzielę 22 czerwca 2014

Niedziela 22 czerwca – XII niedziela zwykła

Zapraszamy na dodatkową Eucharystię z uwielbieniem Boga na godz. 15.00.

Poniedziałek 23 czerwca

Spotkanie grupy AA w sali w parku o godz. 18.00.

Wtorek 24 czerwca

Chórek dziecięcy „Boże Krówki” ma swoje spotkanie o godz.17.00 w sali parafialnej w parku.

Środa 25 czerwca

1. Zapraszamy na dodatkową Eucharystię o godz. 7.00 rano.
  2. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30; od godz. 18.00 adoracja w ciszy, nabożeństwo czerwcowe wraz z procesją.
  3. Zakończenie Szkoły Biblijnej o godz. 19.45 dla wszystkich trzech poziomów w Małym Kościółku.

Czwartek 26 czerwca – zakończenie oktawy Bożego Ciała

1. Nabożeństwo słowa dla dzieci z klas 0 do 2 o godz. 9.00.
  2. Gimnazjum ma swoja Eucharystię o godz. 10.00.
  3. Dzieci z klas 3 do 6 zapraszamy na Eucharystię na godz. 11.15 do kościoła.
  4. Tradycyjna procesja do 4 ołtarzy wokół Kościoła. O przygotowanie ołtarzy proszę mieszkańców Góry – ołtarz 1; mieszkańców Kokoszczyna ołtarz 2, mieszkańców Rumianka ołtarz 3; Mieszkańców Tarnowa Podgórnego mieszkających przy ulicy Rolnej i Zbożowej proszę przygotować 4 ołtarz na naszym ołtarzu polowym. Przed Eucharystią nastąpi poświęcenie kamienia i Pamiątkowej Tablicy z okazji 550 rocznicy powstania kościoła w Tarnowie Podgórnym przy Małym kościółku.
  5. Podczas Wieczornej Eucharystii o godz. 18.30 chcemy również pożegnać Księdza wikariusza Artura Rembalskiego, który od 1 lipca został mianowany proboszczem w parafii Matki Bożej Śnieżnej w Krzycku Małym koło Śmigla..

Piątek 27 czerwca – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

Msza św. kończąca rok szkolny dla LO o godz. 9.00 w Małym Kościółku.W tym dniu tradycyjny odpust w kościele filialnym Najś. Serca Pana Jezusa. Uroczystość rozpocznie się wystawieniem Najświętszego Sakramentu w Małym Kościółku następnie przejdziemy procesją przez przejście dla pieszych na drugą stronę i chodnikiem udamy się do kościoła N.S. Pana Jezusa gdzie procesja zakończy się litanią, a następnie zostanie odprawiona Msza Święta. Z racji uroczystości nie obowiązuje post.

Sobota 28 czerwca – wspomnienie Niepokalanego Serca NMP

Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30..

Niedziela 29 czerwca – Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła

Przed kościołem zbiórka do puszek na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

OGŁOSZENIA OGÓLNE

Z dniem 1 lipca do naszej Wspólnoty parafialnej został mianowany nowy wikariusz Ksiądz Neoprezbiter Michał Tomiak pochodzący z Wolsztyna. Na czas posługi w parafii życzymy Mu błogosławieństwa Bożego.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

1. Tomasz Wojciechowski, kawaler z Sadów i Zuzanna Woszak, panna z Tarnowa Podgórnego – zapowiedź 1.
  2. Paweł Jędraszyk, kawaler z Góry i Daria Bielecka, panna z Poznania – zapowiedź 1.
  3. Krzysztof Drab, kawaler z Kaźmierza i Barbara Krawczyk, panna z Tarnowa Podgórnego – zapowiedź 2.
  4. Sawicki Filip, kawaler z Sadów i Stępień Konstancja, panna z Tarnowa Podgórnego – zapowiedź 2.
  5. Robert Stelmaszyk, kawaler z Tarnowa Podgórnego i Joanna Zarębska, panna z Ciechocinka – zapowiedź 2.
  6. Jacek Janiszewski, kawaler z Przeźmierowa i Magdalena Kostera, panna z Tarnowa Podgórnego – zapowiedź 3.
  7. Marciniak Paweł, kawaler z Tarnowa Podgórnego i Owczarzak Joanna, panna z Lubonia – zapowiedź 3.