Intencje mszalne od 23 do 29 czerwca 2014

Poniedziałek 23 czerwca

 1. 18.30 + Helena i Władysław Wawrzyszko
 2. 18.30 W intencji Jubilatów z ok. 25 rocz. sakramentu małżeństwa z podziękowaniem Dobremu Bogu i Matce Najświętszej z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Jubilatów i ich dzieci

Wtorek 24 czerwca – Narodzenie św. Jana Chrzciciela

18.30 + Janina (im); Franciszek, Stefan, Maria, Jan, Anna, Michał Siemińscy; +Jan-Eugeniusz Siemińscy

Środa 25 czerwca

 1. 7.00
 2. 18.30 Z prośbą o Mądrość Bożą i potrzebne środki materialne na dokończenie prac remontowych naszego kościoła parafialnego, z podziękowaniem Panu Bogu za wszystkich dobroczyńców, sponsorów i te osoby, które ofiarują w tej intencji swoje cierpienia; w intencji O zdrowie dla Stefana, Franciszka, Alicji i dla Jędrzeja; w intencji Ewy i Jana z prośbą o Boże błogosławieństwo; +Jan Czajka; +Irena, Marian Pigła; +Mieczysław Węcławek i ++ z rodz. Owczarzów i Sobkowiaków i Morwiczów; +Zenon, Helena i +Józef; +Czesław Klaczyński (z okazji Dnia Ojca); i ++ z rodz. Klaczyńskich i Wasielewskich;+ Marian i Zenona (ona) Zborowscy i ++ z rodzin Zborowskich i Starostów; +Elżbieta Wójcik; +Janina Dąbrowska (od córki Beaty z rodziną); +Rafał Kaufmann (od rodziny Skrzypczak i Marciniak); +Rozalia Mańczak (od sąsiadów z osiedla w Górze); +Teodor Kubiaczyk (od syna Piotra z żoną i dziećmi); +Krzysztof Grochowski (od Hanki);+Daniela Cieślik; + za zmarłych Przyjaciół: Maria Knap; Romanek Wysocki; Zofia Małecka; Nina Biela; Teresa Ciastowicz; Stefania Kurdycka; Halina Adamczyk; Eugenia Radomska-Bajer. +Maria Przybysz (13 r. śm) i ++ rodziców obu stron; +Jadwiga, Bronisław i Czesław Żukiel; +Marek Chwalisz (1 rocz. śm od żony z córką); +Ryszard Sawicki (1 rocz. śm od ojca i siostry Arlety); +Anna Samoląg (21 r. śm), oraz za Jej zmarłych rodziców i rodzeństwo; +Wanda Czereś; +Mieczysław Czereś; +Janina Hendżak; +Zbigniew Matuszewski; +Franciszka, Władysława i Stanisław Matuszewscy; + Kazimiera i Stanisław Łodyga; + Janina i Antoni Lewandowscy (im); +Melania i Włodzimierz Kaczmarkowie; +Jerzy Pilarski; za dusze zmarłych, które potrzebują modlitwy

Czwartek 26 czerwca – zakończenie oktawy Bożego Ciała

 1. 9.00 Nabożeństwo dla dzieci z klas 0 do 2
 2. 10.00 Msza św. na zakończenie roku szkolnego – gimnazjum
 3. 11.15 Msza św. dla dzieci szkolnych klasy 3 do 6
 4. 18.30 W intencji Romana z prośbą o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny
 5. 18.30 +Mirosław Grupka; +Józef i Walentyna Siekierscy

Piątek 27 czerwca – Najświętszego Serca Pana Jezusa

 1. 9.00 Msza św. na zakończenie roku szkolnego dla LO
 2. 18.30 Z prośbą o Mądrość Bożą i potrzebne środki materialne na dokończenie prac remontowych naszego kościoła parafialnego, z podziękowaniem Panu Bogu za wszystkich dobroczyńców, sponsorów i te osoby, które ofiarują w tej intencji swoje cierpienia; O zdrowie dla Stefana; Franciszka, Alicji i dla Jędrzeja; +Daniela Cieślik; +Ludwika, Adam, Agnieszka, Antoni Andrzejak; +Marianna Dolicher; +Franciszka, Szczepan, Edmund, Derda; +Marta, Wincenty Wojciechowski; +Maria i Hieronim Koralewscy; +Władysław (im), Anna, Mieczysława, Ludwik Duda i ++ Dziadków obu stron; +Andrzej Michalski i ++ z rodziny; +Henryk Wojtasz i ++ rodziców; +Anna i Józef Siedlecki; +Jadwiga, Zofia, Józef Moniuszko; +Genowefa i Henryk i Leszek Świgoniak; +Anna Bielarz; +Piotr Domitrz (im) i ++ Rodziców, ++ z rodziny Bocheńskich; +Agata, Piotr, Elżbieta, Józef Dębscy; +Józef Szynkowiak; +Władysław Karaś(im); +Zofia Rzeźnik i +Władysław Rzeźnik (im); +Janina Dąbrowska (od Ewy i Piotra Garczyńskich i Grzegorz i Katarzyny Henke; +Andrzej Drobny (1 rocz. śm); +Kazimiera i Władysław Drobny; +Teodor Kubiaczyk (od rodz. Sobierajskich); +Karol Bertrandt (od siostry z mężem i rodziną); Irena Woźna; +Helena Gorońska; +Anna Lewandowska

Sobota 28 czerwca

 1. 15.00 Chrzest
 2. 16.30 Msza św. ślubna
 3. 18.30 +Władysława (ona) (im) Pers (od rodziny)
 4. 18.30 + Władysława (ona) (im) i Leon Papych

Niedziela 29 czerwca

 1. 7.30 ++ Rodziców Krystynę i Stanisława Kierzek, oraz +Jana, Józefę, Marię Kierzek, +Juliannę i Leona Surma
 2. 9.00 + Tadeusz Duda
 3. 10.30 + Antoni Tatarski (53 r. śm) i ++ z rodz. Tatarskich, Jaskowskich i Nowaków
 4. 12.00 +Adam Szponar (19 r. śm); i ++ rodziców z obu stron. Chrzest
 5. 18.30 +Maria i Jan Tomkowiak; +Marian Młynarczak (od syna, żony z dziećmi)