Intencje mszalne od 16 do 22 czerwca 2014

Poniedziałek 16 czerwca

18.30 + Samanta Michalak

Wtorek 17 czerwca

18.30 +Janina Dąbrowska (od rodz. Gołąbów)

Środa 18 czerwca

 1. 7.00
 2. 18.30 Z prośbą o Mądrość Bożą i potrzebne środki materialne na dokończenie prac remontowych naszego kościoła parafialnego, z podziękowaniem Panu Bogu za wszystkich dobroczyńców, sponsorów i te osoby, które ofiarują w tej intencji swoje cierpienia; w intencji Justyny i Jarosława Szymkowiak w 25 rocznicę sakramentu małżeńskiego; O zdrowie dla Stefana, Franciszka, Alicji i dla Jędrzeja; o dobrą pogodę naprowadzenie prac remontowych; +Daniela Cieślik; +Andrzej Małyska (od całej rodziny); +Janina Dąbrowska (od córki Katarzyny z rodziną); +Rozalia Mańczak (od wszystkich sąsiadów z osiedla w Górze); +Bolesław Czajka; +Krzysztof Grochowski (od Mamy); +Teodor Kubiaczyk (od rodz. Gołąbów)

Czwartek 19 czerwca – Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

 1. 7.30 + Antoni Łuc; +Maria Sawicka; +Anna Łuc; +Franciszek i Cecylia Łuc; +Marianna i Władysław Bączyk
 2. 9.00 Bazyli Kuśnierz
 3. Po procesji Za Parafian
 4. 16.30 Chrzest
 5. 18.30 +Tadeusz Anioła

Piątek 20 czerwca

18.30 Z prośbą o Mądrość Bożą i potrzebne środki materialne na dokończenie prac remontowych naszego kościoła parafialnego, z podziękowaniem Panu Bogu za wszystkich dobroczyńców, sponsorów i te osoby, które ofiarują w tej intencji swoje cierpienia; w 25 rocznicę sakramentu małżeństwa Ewy i Wojciecha z podziękowaniem Panu bogu i Matce Najświętszej za wszelkie łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo dla dzieci i całej rodziny; O zdrowie dla Stefana; Franciszka, Alicji i dla Jędrzeja; +Daniela Cieślik; +Sabina Frąszczak; +Janina Walczak; +Stanisława, Czesław Okupniak; +Szczepan Kawicki; +Feliks i Halina Blige; +Dorota Tyszecka; +Jerzy Podsiadło (4 r. śm); +Maria Polna (3 r. śm); +Antonina i Bolesław Krawczykowscy; +Alojzy Hercka i ++ z rodziny Piotrowskich i Hercków; +Rozalia Mańczak (od Ojca Chrzestnego z rodziną) +Marianna Tomaszewska w 10 r. śm i za wszystkich ++ z rodziny; +Mieczysław, Helena, Marek, Józef Szymanowscy; +Eleonora, Gabryiela, Wincenty Hancz; +Walentyna, Stanisława Sobańscy; +Eugeniusz Jandy; +Stefan Konieczny; Albin, Agnieszka, Adam Woźniak; Felicja Rucińska; +Zdzisław Załuski; +Aleksander Chrzanowski; +Alojzy Kabaciński; +Regina Konopka

Sobota 21 czerwca

 1. 15.00 Msza św. Jubileuszowa w 40-lecie małżeństwa
 2. 16.30 Msza św. ślubna
 3. 18.30 + Mateusz Tomikowski (od synów z rodzinami)
 4. 18.30+Franciszek Gimzicki w 2 rocz. śm; +Janina Gimzicka; +Tadeusz Pałyga; +Franciszek Baraniak; +Zofia Dominiczak
 5. 20.00 Msza św. w Rumianku

Niedziela 22 czerwca

 1. 7.30 +Teresa, Jan, Lucjan, Władysław Karaś
 2. 9.00 + Katarzyna Banecka
 3. 10.30 +Alojzy i Anna Roszak; +Marian, Marta i Zygmunt Braniewicz; +Jan i Helena Kortus i ++ Dziadków
 4. 12.00 W podziękowaniu za 45 lat pożycia małżeńskiego Haliny i Bogdana i w 80 rocznicę urodzin Bogdana z prośbą o dalsze łaski Boże. Chrzest
 5. 15.00 Msza Święta z uwielbieniem Boga
 6. 18.30 W intencji Katarzyny i Pawła w rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny