Intencje mszalne od 9 do 15 czerwca 2014

18.30 + Janina Dąbrowska (ur) od dzieci

Środa 11 czerwca

1. 7.00
  2. 18.30 Z prośbą o Mądrość Bożą i potrzebne środki materialne na kolejny etap prac remontowych naszego kościoła parafialnego, z podziękowaniem Panu Bogu za wszystkich dobroczyńców, sponsorów i te osoby, które ofiarują w tej intencji swoje cierpienia; O zdrowie dla Stefana, Franciszka, Alicji i dla Jędrzeja; o dobrą pogodę naprowadzenie prac remontowych; +Daniela Cieślik; +Andrzej Małyska (od wnuczki Magdaleny); +Stanisław, Arkadiusz, Helena, Władysław Pawlaczyk; +Michalina, Józef, Wacław Kawałko; +Stanisława Grygier; +Janina Dąbrowska (od Elżbiety i Wacława Lupów z dziećmi); +Jadwiga i Feliks Włodarczak; +Stanisław i Rozalia Bręcz; +Krystyna Rzepka (1 r. śm) i ++ z rodz. Włodarczak, Bręcz, Rzepka; +Henryk Stępień (od brata z żoną i dziećmi)

Czwartek 12 czerwca – Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana

1. 18.30 + Antoni Szlagowski (ur; im)
  2. 18.30 +Roman Skrzypczak (5 r. śm)

Piątek 13 czerwca

18.30 Z prośbą o Mądrość Bożą i potrzebne środki materialne na kolejny etap prac remontowych naszego kościoła parafialnego, z podziękowaniem Panu Bogu za wszystkich dobroczyńców, sponsorów i te osoby, które ofiarują w tej intencji swoje cierpienia; o dobrą pogodę na prowadzenie prac remontowych; O zdrowie dla Stefana; Franciszka, Alicji i dla Jędrzeja; w intencji całej wspólnoty żywego i nieustającego Różańca, za wstawiennictwem MB Fatimskiej prosząc o wszelkie łaski i Błogosławieństwo Boże dla rodziny; +Wiktor Bestry; +Antoni Fąka; +Janina Dąbrowska (od Janiny i Tadeusza Bronowickich); +Daniela Cieślik; +rozalia Mańczak (od Ryszarda i Renaty Balcerkiewiczów z rodz.

Sobota 14 czerwca

1. 15.30 Msza św. ślubna
  2. 16.30 Msza św. ślubna
  3. 18.30 + Leontyna i Roman Brykczyńscy; +Sławomir Brykczyński i +Andrzej Szaj