Intencje mszalne od 2 do 8 czerwca 2014

Poniedziałek 2 czerwca

18.30 +Genowefa Łączkowska (od Henryki Sokołowskiej) +Marianna Grabowska

Wtorek 3 czerwca

18.30 +Andrzej Małyska (od sąsiadów)

Środa 4 czerwca

 1. 7.00 Podziękowanie za 23 lata małżeństwa i za wszelkie Boże błogosławieństwa i podziękowanie za dar dzieci
 2. 18.30 Z prośbą o Mądrość Bożą i potrzebne środki materialne na kolejny etap prac remontowych naszego kościoła parafialnego, z podziękowaniem Panu Bogu za wszystkich dobroczyńców, sponsorów i te osoby, które ofiarują w tej intencji swoje cierpienia; O zdrowie dla Stefana, Franciszka, Alicji i dla Jędrzeja; o dobrą pogodę naprowadzenie prac remontowych; +Daniela Cieślik; +Karol Wiśniewski (im); +Henryk Świętek (ur); +Piotr Domitrz (ur) i ++ Rodziców i za ++ z rodziny Bocheńskich; +Andrzej Małyska (od wnuczki Grażyny); +Janina Dąbrowska (od rodzin Pukackich, Roguszczak i Markiewicz

Czwartek 5 czerwca – pierwszy czwartek miesiąca

 1. 18.30 +Janina Dąbrowska (od s. Krystyny z Piotrem Unger)
 2. 18.30 W intencji nowych powołań do życia kapłańskiego

Piątek 6 czerwca – pierwszy piątek miesiąca

18.30 Z prośbą o Mądrość Bożą i potrzebne środki materialne na kolejny etap prac remontowych naszego kościoła parafialnego, z podziękowaniem Panu Bogu za wszystkich dobroczyńców, sponsorów i te osoby, które ofiarują w tej intencji swoje cierpienia; o dobrą pogodę naprowadzenie prac remontowych; O zdrowie dla Stefana; Franciszka, Alicji i dla Jędrzeja; +Daniela Cieślik; +Janina Dąbrowska (od rodz. Jankowiak, Knaź, Nowak i Jeżewscy)

Sobota 7 czerwca – pierwsza sobota miesiąca

 1. 18.30 Msza Święta wynagradzająca za grzechy popełnione przeciw Niepokalanemu Sercu Maryi
 2. 18.30 +Alojzy, Helena, Stefan i ++ z rodzin Czajkowskich, Wojtasz, Szpera i za dusze uświęcające się w czyśćcu
 3. 20.00 Czuwanie modlitewne przed Zesłaniem Ducha Świętego

Niedziela 8 czerwca – Zesłanie Ducha Świętego

 1. 7.30 O zdrowie, Boże błogosławieństwo, światło, łaskę darów Ducha Świętego, dla prezbiterów naszej parafii; Prośba o święte, liczne powołania kapłańskie, misyjne, zakonne
 2. 9.00 +Zenon Szeszuła w 3 rocz. śm, za ++ rodziców i rodzeństwo z obu stron (od żony z rodziną)
 3. 10.30 + Lech Kozłowski (8 r. śm) (od żony z dziećmi)
 4. 12.00 W 25 rocznicę ślubu, o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla jubilatów, ich dzieci i całej rodziny (chrzest ok. 13.10)
 5. 18.30 Za Parafian