Intencje mszalne od 26 maja do 1 czerwca 2014

Poniedziałek 26 maja

18.30 + Roma Wieruszewska (z ok. Dnia Matki)

Wtorek 27 maja

18.30 + Andrzej, Kazimiera, Władysław Drobni

Środa 28 maja

18.30 Z prośbą o Mądrość Bożą i potrzebne środki materialne na kolejny etap prac remontowych naszego kościoła parafialnego, z podziękowaniem Panu Bogu za wszystkich dobroczyńców, sponsorów i te osoby, które ofiarują w tej intencji swoje cierpienia; prośba przez wstawiennictwo Matki Boskiej Nieustającej Pomocy prośba o łaskę poczęcia i dary i łaski Ducha Świętego; O zdrowie dla Stefana, Franciszka, Alicji i dla Jędrzeja; o dobrą pogodę na prowadzenie prac remontowych; w intencji Stowarzyszenia Pojednanie z prośbą o dobre owoce wyjazdu do Niemiec; +Daniela Cieślik; +Zofia, Zygmunt, Tadeusz, Marianna i ++ z rodz. Wiśniewskich; +Eryka Pucułek z domu Niklewicz (bratanica księdza Czesława) zm w wieku 93 lat w Argentynie; +Jadwiga Kachel (26 r. śm), +Antoni, Marian, Henryk Kachel, Aniela Pijanowska, Narcyz Derda i pozostałych zmarłych członków rodziny obojga stron; +Michał, Aniela, Michał, Józef, Renata, Kazimierz Opałka; +Kazimierz Dudziak; +Krystyna, Tadeusz Dorna i ++ z rodz. Przybylskich; +Janina Lewandowska (od rodz. Dudów i Leitgebrów; +Marianna Lambryczak (od sąsiadów z ul. Poznańskiej); +Andrzej Małyska (od wnuczki ani z Michałem i Wiktorią; +Stefania Ignatowicz (od chrześniaczki Danuty z rodzina); +Leontyna Brykczyńska (z ok. Dnia Matki); +Wanda Czereś (16 r. śm); +Mieczysław Czereś; +Janina Hendżak; +Kazimierz Błaszczak (2 rocz. śm); +Helena i Stefan Błaszczak; +Franciszka Rybarczyk; (rocz śm); +Czesław, Anna, Aleksander, Stefan, Mieczysław, Kazimierz, Henryk Grzesiak; +Stefania i Marian Tomczak

Czwartek 29 maja

  1. 18.30 + Władysława Papych (rocz. śm) i ++ z rodz. Papychów i Tatarskich
  2. 18.30 +Z prośbą o miłość, szczęście i spokój dla Romana

Piątek 30 maja

18.30 Z prośbą o Mądrość Bożą i potrzebne środki materialne na kolejny etap prac remontowych naszego kościoła parafialnego, z podziękowaniem Panu Bogu za wszystkich dobroczyńców, sponsorów i te osoby, które ofiarują w tej intencji swoje cierpienia; o dobrą pogodę na prowadzenie prac remontowych; O zdrowie dla Stefana; Franciszka, Alicji i dla Jędrzeja; +Daniela Cieślik; +Roman Piotrowski (z ok. Dnia Dziecka); +Jan, Aniela (im); Stanisław Niewiada; +Stefania Ignatowicz (od siostry Anny Pałys); +Witold (od cioci Marii)

Sobota 31 maja

  1. 11.00 Zjazd absolwentów Akademii Medycznej rocznik 1968/69 z okazji 45 rocznicy odebrania dyplomu
  2. 18.30 W 28 rocz. śm Anastazji, 18 rocz. śm Stefana i za ++ Bolesław, Andrzej, Hanna Krzyżan; +Sebastian, Teresa, Henryk, Wojciech Szagżdowicz; +Helena, Antoni Kubiak i ++ Dziadków obu stron
  3. 18.30 +Aniela Szczygieł (4 r. śm); +Władysław Szczygieł; +Elżbieta Krysman

Niedziela 1 czerwca

  1. 7.30 W intencji Mieczysława i Barbary w 40 rocznicę ślubu
  2. 9.00 w 30 rocznicę ślubu Janusza i Elżbiety
  3. 10.30 + Edward Szmiel w 4 rocz. śm.
  4. 12.00 +Zofia Szewczyk (2 r. śm) chrzest 13.10
  5. 18.30 +Stanisława Knychała ( 2 r. śm od rodz. Knychałów) i +Hieronim Knychała w 13 r. śm.