Intencje mszalne od 19 do 25 maja 2014

Poniedziałek 19 maja

18.30 + Barbara Rachwalska (od brata Stanisława z rodziną)

Wtorek 20 maja

18.30 +Andrzej, Kazimiera, Władysław Drobny; +Sabina Frąszczak i +Janina Walczak

Środa 21 maja

18.30 Z prośbą o Mądrość Bożą i potrzebne środki materialne na kolejny etap prac remontowych naszego kościoła parafialnego, z podziękowaniem Panu Bogu za wszystkich dobroczyńców, sponsorów i te osoby, które ofiarują w tej intencji swoje cierpienia; Uwielbienie Boga w Maryi Niepokalanej i w św. Aniołach za dary nieba oraz za cudowne uzdrowienie córki Karoliny oraz za poczęcie dziecka; O zdrowie dla Stefana, Franciszka, Alicji i dla Roberta; +Daniela Cieślik; + Andrzej Małyska (od syna Zbigniewa z rodziną); +Irena i Marian Pigła; +Mieczysław Węcławek i ++ z rodz. Owczarzów i Sobkowiaków, i ++ z rodz. Pigłów i Morwiczów; +Helena i Zenon i +Józef; +Janina Lewandowska (od Urszuli i Jacka Smolińskich; +Marianna Lambryczak (od Marysi, Ewy, Agnieszki z Myszkowa); + Stefan Skierzyński (od rodz. Błaszyków); +Stefania Ignatowicz (od Kazimiery Lewandowskiej; +Leon Kawałek (od sąsiadów z ul. Krętej 10); +Zdzisław Lewandowski (ur); +Halina i Szymon Kosek; +Zenon Figaniak; ++ Zmarłych rodziców i Rodzeństwo obu stron; +Helena Kolasińska w rocz. śm; +Ludwik Kolasiński; +Ryszard Sołtysiak; +Jan Grochowski; +Rudolf Kos; ++ z rodz. Jandy i Kolasińskich

Czwartek 22 maja

  1. 18.30 +Maria, Władysław Szczeszek; +Maria i Antoni Włodarczak
  2. 18.30 +Maria Czelejewska

Piątek 23 maja

18.30 Z prośbą o Mądrość Bożą i potrzebne środki materialne na kolejny etap prac remontowych naszego kościoła parafialnego, z podziękowaniem Panu Bogu za wszystkich dobroczyńców, sponsorów i te osoby, które ofiarują w tej intencji swoje cierpienia. O zdrowie dla Stefana; Franciszka, Alicji i dla Roberta. +Daniela Cieślik; +Szczepan Kawicki; +Feliks, Halina Blige; +Dorota Tyszecka; +Jan Czajka; +Janina Lewandowska; (od rodz. Owczarzów z Pocztowej); +Helena i Władysław Wawrzyszko; +Władysław Karaś (5 r. śm); +Stefania Ignatowicz (od wspólnot różańcowych)

Sobota 24 maja

  1. 18.30 + Józefa (ona) Czaińska (30 r. śm)
  2. 18.30 +Cecylia i Mikołaj Śpitalniak

Niedziela 25 maja

  1. 7.30 +Genowefa i Sylwester Andrzejewscy i ++ Rodziców obu stron
  2. 9.00 + Włodzimierz Walter (r śm i ur.); +Pelagia i Józef Walter
  3. 10.30 +Irena Troszczyńska (z ok. Dnia Matki od dzieci z rodzinami)
  4. 12.00 Za parafian. Chrzest
  5. 15.00 Msza św. uwielbieniowa
  6. 18.30 ++ Adolfina Rogalska (rocz. śm)