Intencje mszalne od 12 do 18 maja 2014

Poniedziałek 12 maja

18.30 + Grzegorz (2 r. śm) i +Franciszek Brzoscy; +Stanisław i Teresa Burzyńscy

Wtorek 13 maja

  1. 16.30 W intencji całej wspólnoty Żywego i nieustającego Różańca za wstawiennictwem M.B. Fatimskiej, prośba o wszelkie łaski i błogosławieństwo Boże dla rodzin
  2. 18.00 Bierzmowanie

Środa 14 maja

18.30 Z prośbą o Mądrość Bożą i potrzebne środki materialne na kolejny etap prac remontowych naszego kościoła parafialnego, z podziękowaniem Panu Bogu za wszystkich dobroczyńców, sponsorów i te osoby, które ofiarują w tej intencji swoje cierpienia. O zdrowie dla Stefana, Franciszka, Alicji i dla Roberta; +Daniela Cieślik; +Czesław (10 r. śm); Jadwiga, Mikołajczak i ++ rodziców obu stron; +Z0fia i Stanisław Szukała; +Stanisław Kubiaczyk; +Maria Kubiaczyk, +Bolesław Kubiaczyk i ++ z rodziny; +Franciszek i Łucja Kiersoń; +Stanisław Dmitrzak (rocz. śm) i +Anbna Dmitrzak; +Janina Lewandowska (od wnuka Sebastiana z rodziną); +Antoni Lewandowski (rocz. śm); +Jerzy Padechowicz (od kuzyna Stanisława z rodziną; +Zofia i Stanisław Piaseczni (od syna z rodziną); +Marianna Lambryczak (od sąsiadów z ul. Poznańskiej); +Stanisław Hajnold (od Jana, Tomasza, i Jarosława Kabacińskich); +Zofia Walenty, Genowefa, Leonard Kabaciński; +Franciszek Błaszyk i +Anna Dziedzic; +Zofia Anus (od Jędrzeja i Anny); +Anna Małyska (od córki Wiesławy); +Mirosława Nowicka (od Kuzynki Edyty Kabacińskiej i od Antoniego Kubiak z rodziną); +Leon Kawałek (od Cecylii Targowskiej); +Stefania Ignatowicz (od sąsiadów z ul 25 Stycznia z bloku nr 47)

Czwartek 15 maja

  1. 18.30 +Mikołaj Symbora; +Feliks i Waleria Chmielewscy; +Teresa Symbora
  2. 18.30 +Kazimierz Czerwiński (ur)

Piątek 16 maja

18.30 Z prośbą o Mądrość Bożą i potrzebne środki materialne na kolejny etap prac remontowych naszego kościoła parafialnego, z podziękowaniem Panu Bogu za wszystkich dobroczyńców, sponsorów i te osoby, które ofiarują w tej intencji swoje cierpienia. O zdrowie dla Franciszka, Alicji i dla Roberta. +Daniela Cieślik; +Janina Lewandowska (od Marii Lewandowskiej); +Mirosława Nowicka; (od rodz. Przybylskich, Kożuchowskich i Kaźmierczaków); +Leokadia Ciechanowska (2 rocz. śm); +Wiktoria Czajka; +Helena Dziubała (im); +Stefania Ignatowicz (od Marii Lewandowskiej)

Sobota 17 maja

18.30 + Maria, Józef, Jerzy, Wojciech, Starosta; +Józef i Walentyna Siekierscy; Chrzest

Niedziela 18 maja

  1. 7.30 W 60 rocznicę urodzin Witolda z podziękowaniem za dar życia i z prośbą o boże błogosławieństwo
  2. 9.00 + Krystyna Siudowska (20 r. śm)
  3. 10.30 +Stanisław Skupiński (25 r. śm) i += Rodziców obu stron
  4. 12.00 Za parafian
  5. 15.00 Msza św. uwielbieniowa
  6. 18.30 +Leokadia Robak (od rodz. Opałków)