Ogłoszenia parafialne na niedzielę 4 maja 2014

Niedziela 4 maja

1. Nabożeństwo majowe o godz. 18.00 zapraszamy.
  2. Rodziców młodzieży 3 klasy gimnazjum zapraszam na spotkanie o godz. 19.30 do kościoła.

Poniedziałek 5 maja

1. Spotkanie grupy AA w sali w parku o godz. 18.00.
  2. Od poniedziałku rozpoczynają się próby dzieci komunijnych w kościele:
    - klasa 3a i 3b o godz. 16.00;
    - klasa 3c i 3d o godz. 17.00.
    Próby odbywają się codziennie.
    W piątek próba generalna:
    - klasa 3a i 3b o godz. 15.30;
    - klasa 3c i 3d o godz. 17.00.
  3. Nabożeństwo majowe po wieczornej Mszy św.

Wtorek 6 maja

1. Dni 6 i 7 maja poświęcone są modlitwie różańcowej w naszej parafii. Więcej informacji o nieustającym różańcu można uzyskać u pani Marii Czajkowskiej.
  2. Nabożeństwo majowe po wieczornej Mszy św.

Środa 7 maja

1. Z powodu próby dzieci przed komunią świętą nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu.
  2. Szkoła biblijna poziom drugi ma swoje zajęcia o godz. 19.45 na probostwie.

Czwartek 8 maja

1. Młodzież 3 klasy gimnazjum ma swoja próbę przed przyjęciem sakramentu od godz. 19.30 w Kościele.
  2. Nabożeństwo majowe w łączności z wieczorną Eucharystią.

Piątek 9 maja

1. Nabożeństwo majowe po wieczornej Eucharystii.
  2. 3 klasa gimnazjum ma swoje spotkanie o godz. 19.30 w kościele.
  3. Młodzież naszej parafii zapraszamy na spotkanie dyskusyjno-modlitewne do salki parafialnej w parku na godz. 19.30.
  4. Szkoła biblijna poziom 3 ma swoje spotkanie o godz. 20.00 na probostwie.

Sobota 10 maja

1. Zapraszamy dzieci z klas 3 wraz z rodzicami na spowiedź przed Komunią Świętą. Porządek spowiedzi:
    - klasa 3d na godz. 8.30;
    - klasa 3c na godz. 9.30;
    - klasa 3b na godz. 10.30;
    - klasa 3a na godz. 11.30.
  2. UWAGA! W związku z uroczystą Komunią Świętą naszych dzieci, adoracja Najświętszego Sakramentu, sobotnia wieczorna Eucharystia i w niedzielne Eucharystie będą celebrowane w kaplicy pw. Zmartwychwstania Pańskiego na naszym cmentarzu. Wieczorna Msza Święta w niedzielę i niedzielne nabożeństwo majowe będą już w kościele. Przepraszamy za utrudnienia.

Niedziela 11 maja

1. Dzień Uroczystości Pierwszej Komunii Świętej. Dzieci przystępują w 2 grupach:
    - klasa 3a i 3b na Mszy Św. o godz. 10.00;
    - klasa 3c i 3d na Mszy św. o godz. 12.00.
    Dzieci przychodzą już 15 minut wcześniej i ustawiają się przed Kościołem.
  2. W „białym tygodniu” dzieci uczestniczą w nabożeństwach majowych o godz. 18.00 i Eucharystii o godz. 18.30.

OGŁOSZENIA OGÓLNE

1. Są jeszcze 3 wolne miejsca na rozpoczynający się w poniedziałek kurs pisania ikon. Osoby prowadzące kurs zapraszają do sali parafialnej w parku w poniedziałek na godz. 9.00. Jednocześnie informują, że nie trzeba umieć pięknie malować, tylko trzeba chcieć się modlić. Kurs potrwa przez cały tydzień.
  2. Można nabyć modlitewniki dla chorych w cenie 12 zł oraz kolejny tomik rozważań ks. Wojciecha Muelera  do myśli ks. Woźnego.
  3. Zachęta do przepisywania Biblii.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

1. Pietryka Marcin z Tarnowa Podgórnego i Wacławska Małgorzata z Tarnowa Podgórnego – zapowiedź 3.
  2. Marszałek Tomasz, kawaler z Poznania i Matysik Patrycja, panna z Tarnowa Podgórnego – zapowiedź 3.