Intencje mszalne od 5 do 11 maja 2014

Poniedziałek 5 maja

18.30 + Wojciech Skowroński (od żony Barbary i od córek)

Wtorek 6 maja

18.30 + Bronisława Ragan (ona) i +Ryszard Ragan

Środa 7 maja

18.30 Z prośbą o Mądrość Bożą i potrzebne środki materialne na kolejny etap prac remontowych naszego kościoła parafialnego, z podziękowaniem Panu Bogu za wszystkich dobroczyńców, sponsorów i te osoby, które ofiarują w tej intencji swoje cierpienia. O zdrowie dla Franciszka, Alicji i dla Roberta; +Daniela Cieślik; +Antoni Łuc; +Maria Sawicka (10 r. śm); +Maria Kłos-Guzik (4 r. śm) i +Zenon Szeszuła; +Stanisława Łuczak (im); +Stanisław Grupka (im) od żony z dziećmi; +Józefa (ona) Melzer w 10 r. śm; +Tadeusz Przybylski i +Henryk Świętek; +Janina Lewandowska (od wnuczki Magdaleny z rodziną); +Stanisław Lis (im); +Marianna Lambryczak (od wnuczki z mężem i prawnukiem); +Stanisław Hajnold (od rodzin Bogumiły i Stefana Kabacińskich); +Andrzej Małyska (od żony); +Mirosława Nowicka (od rodziny Nowickich)

Czwartek 8 maja

 1. 18.30 + Stanisław Danowski (im. Od Rodziny)
 2. 18.30 +Stanisława, Józef, Stanisław Piechulscy; +Krystyna, Leon, Daniela Wiśniak

Piątek 9 maja

18.30 Z prośbą o Mądrość Bożą i potrzebne środki materialne na kolejny etap prac remontowych naszego kościoła parafialnego, z podziękowaniem Panu Bogu za wszystkich dobroczyńców, sponsorów i te osoby, które ofiarują w tej intencji swoje cierpienia. O zdrowie dla Franciszka, Alicji i dla Roberta. +Daniela Cieślik; + Pelagia i Franciszek Stanisławscy; +Walentyna Urbaniak; + Hieronim Gruszczewski; +Bogumiła i Jan Cejba; +Kazimiera i Bronisław Kurowscy; +Janowski Tadeusz (20 r. śm) i +Marianna (13 r. śm); +Zdzisław Janowski; +Stanisława Kawałek (im); +Stanisław Lis; +Marianna, Ignacy, Anna, Józef Zasieczni; +Stanisław Michalski (im); + Adam Dekiert

Sobota 10 maja

 1. 18.30 +Henryk Klaczyński (4 r. śm). w kaplicy cmentarnej
 2. 18.30 +Alojzy, Helena, Stefan i ++ z rodzin Czajkowskich i Wojtasz, Szpera i za dusze uświęcające się w czyśćcu. W kaplicy cmentarnej.

Niedziela 11 maja

 1. 7.30 Za Papieża Franciszka, za kardynałów, biskupów, prezbiterów, za seminaria, wykładowców i profesorów. W kaplicy cmentarnej.
 2. 9.00 + Stanisław Pawlaczyk (im). W kaplicy cmentarnej.
 3. 10.30 W intencji Dzieci 1 Komunijnych. W kościele.
 4. 10.30 Za parafian. W kaplicy cmentarnej.
 5. 12.00 W intencji Dzieci Komunijnych. W kościele.
 6. 12.00 +Zofia (im) i Józef Prozorowscy.
 7. 18.30 + Otylia, Stefania, Jan Zamysłowscy. W kościele.