Intencje mszalne od 28 kwietnia do 4 maja 2014

Poniedziałek 28 kwietnia

 1. 9.20 Msza święta dla Szkoły Podstawowej klasy 0 – 2
 2. 11.00 Msza Święta dla Szkoły Podstawowej klasy 3 – 6
 3. 18.30 + Wacław Sokołowski; +Marianna Grabowska

Wtorek 29 kwietnia

18.30 + Roman Piotrowski (4 r. śm)

Środa 30 kwietnia

18.30 Z prośbą o Mądrość Bożą i potrzebne środki materialne na kolejny etap prac remontowych naszego kościoła parafialnego, z podziękowaniem Panu Bogu za wszystkich dobroczyńców, sponsorów i te osoby, które ofiarują w tej intencji swoje cierpienia. W 40rocznicę ślubu Sabiny i Ryszarda z podziękowaniem za dar małżeństwa i z prośbą o Boże błogosławieństwo i dar zdrowia. O zdrowie dla Franciszka, Alicji i dla Roberta; o szczęśliwe zdanie egzaminów maturalnych dla syna i o wybór dobrej drogi w przyszłości; +Janina Lewandowska (od wnuczek Joanny i Weroniki z rodzinami); +Marianna Lambryczak (od córki z mężem) +Marianna Kąkol (25 r. śm); +Jakub Kąkol; +Stanisława Szekiełda; +Piotr Szekiełda; +Zenon Szekiełda; +Daniela Cieślik;+Franciszek (1 r. śm); +Jan, Stefan, Maria; Anna; +Michał Bolesław Siemińscy; +Marian, Maria, Adam; Irena; Halina Karpińscy; + Bronisław Wieczerzak (9 r. śm od żony); +Wanda i Longina (od kuzynki); +Marian i Zenona (ona) Zborowscy; +Maria, Józef, Wojciech; Jerzy Starosta; ++ z rodzin Zborowskich i Starostów

Czwartek 1 maja

18.30 + Wojciech Skowroński z ok. imienin

Piątek 2 maja

18.30 Z prośbą o Mądrość Bożą i potrzebne środki materialne na kolejny etap prac remontowych naszego kościoła parafialnego, z podziękowaniem Panu Bogu za wszystkich dobroczyńców, sponsorów i te osoby, które ofiarują w tej intencji swoje cierpienia. O zdrowie dla Franciszka, Alicji i dla Roberta. +Daniela Cieślik +Piotr Karłyk (11 r. śm; +Piotr, Michał, Stefan i ++ rodziców obu stron; +Maria Adamczak (10 r. śm); +Aleksandra, Władysław; Adamczak; +Feliks, Stanisława, Franciszek Płoszyńscy; +Jerzy, Artur, Maria, Jadwiga, Wacław Nowotni; +Stanisława, Piotr Ratajczak; +Kazimierz, Kazimiera Lima; +Janina Lewandowska (od Marii i Jana Owczarz) +Maria Adamczak (10 r. śm); +Aleksandra, Władysław; Adamczak; +Feliks, Stanisława, Franciszek Płoszyńscy; +Jerzy, Artur, Maria, Jadwiga, Wacław Nowotni; +Stanisława, Piotr Ratajczak

Sobota 3 maja – Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski

 1. 9.00 W intencji Damiana o szczęśliwe zdanie egzaminów maturalnych
 2. 10.30 +Halina i Zygmunt Janiszewscy
 3. 10.30 W intencji Ojczyzny
 4. 12.15 Chrzest
 5. 18.30 Msza św. wynagradzająca za grzechy popełnione przeciwko niepokalanemu Sercu Maryi.
 6. 18.30 +Kazimierz, Agnieszka Rosad; +Józef, Antonina Gromadzińscy; +Józef, Julianna Rybińscy; +Stanisław Chmal

Niedziela 4 maja

 1. 7.30 O zdrowie, boże Błogosławieństwo, światło i łaskę Darów Ducha Świętego dla prezbiterów naszej parafii; prosimy o święte, liczne powołania kapłańskie, misyjne i zakonne
 2. 9.00 +Tadeusz Góra (35 r. śm) i ++ z rodz Górów i Dolatów
 3. 10.30 W int. Marysi w3 rocz. urodzin z podziękowaniem za dar życia za wszystkie otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej na dalsze lata życia
 4. 12.00 +Za parafian
 5. 18.30 +Marian (im); +Marta i Zygmunt Braniewicz; +Anna i Alojzy Roszak; + Helena i Jan Kortus i ++ Dziadków