Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego 2014

Kochani,

w ten niezwykły i ważny dla nas czas, jakim są Święta Bożego Zmartwychwstania, zachęcamy do wspólnego przeżywania tych chwil w gronie rodzinnym. Niech lektura poniższego tekstu (plik PDF) umocni wiarę  naszych rodzin:

Nieszpory Zmartwychwstania Pańskiego 2014

 

OGŁOSZENIA

  1. Wszystkim Parafianom i Drogim Gościom, składamy najserdeczniejsze życzenia z Okazji Zmartwychwstania Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Życzymy, aby Pan, który pokonał śmierć swoim zmartwychwstaniem dodawał mocy w codziennym życiu, oraz odkrywał przed nami swoje drogi i napełniał nasze serca swoim Świętym Duchem.
  2. W Poniedziałek Wielkanocny Msze Św. według porządku niedzielnego. Składka w tym dniu przeznaczona jest na potrzeby KUL-u i Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Poznańskiego i szkół katolickich naszej archidiecezji.
  3. W najbliższą środę 23 kwietnia i w piątek 25 kwietnia ostatnie „Katechezy Papieskie” przygotowujące nas na Kanonizację Jana Pawła II. Przypomnimy sobie nauczanie Papieża z Jego ostatnich dwóch pielgrzymek do naszej Ojczyzny w roku 1999 i 2002.
  4. W czwartek 24 kwietnia katecheza przed sakramentem chrztu dla rodziców i chrzestnych ok. godz. 19.10 w kościele.
  5. W piątek 25 kwietnia przypada dzień modlitwy różańcowej w naszej Parafii. Więcej informacji u Pani Marii Czajkowskiej.
  6. W przyszłą niedzielę obchodzimy Św. Bożego Miłosierdzia. W tym dniu przypada również Kanonizacja dwóch papieży: bł. Jana Pawła II i bł. Jana XXIII. W związku z powyższym nie będzie Mszy. Św. o godz. 10.30 i o godz.12.00, abyśmy mogli swobodnie uczestniczyć w tym niezwykłym wydarzeniu za pomocą mediów. Popołudniu zapraszamy na uroczystą Eucharystię na godz., 17.00 podczas której będziemy dziękować Bogu za dar Nowych Świętych. Proszę o uczestnictwo Poczty Sztandarowe. Również wieczorna Eucharystia o 18. 30.
  7. Natomiast na godz. 15.00 czciciele Bożego Miłosierdzia gromadzą się w kościele, aby modlić się słowami Koronki do Bożego Miłosierdzia.

ZMARŁ NASZ PARAFIANIN…

Śp. Stanisław Wawrocki z Tarnowa Podgórnego, pogrzeb odbył się na cmentarzu w Bytyniu. Wieczny odpoczynek…