Intencje mszalne od 21 do 27 kwietnia 2014

Poniedziałek 21 kwietnia – Poniedziałek Wielkanocny

 1. 7.30 O zdrowie, Boże błogosławieństwo, światło i łaskę Darów Ducha Świętego; Dla Prezbiterów naszej parafii; o święte, liczne powołania Kapłańskie, misyjne i zakonne
 2. 9.00 +Grzegorz i Franciszek Brzoscy; +Teresa i Stanisław Burzyńscy
 3. 10.30 +Stanisław Danowski (17 r. śm) od rodziny
 4. 10.30+Irena i Marian Pigła; +Mieczysław Węcławek i ++ z rodz. Owczarzów; Sobkowiaków i ++ z rodz. Pigłów i Morowiczów
 5. 12.00 +Mateusz Tomikowski i ++z rodziny Tomikowskich i Cyprowskich; Chrzest po Mszy św.
 6. 18.30 +Sabina Frąszczak i +Janina Walczak

Wtorek 22 kwietnia

18.30 + Czesław Klaczyński (1 r. śm)

Środa 23 kwietnia

18.30 Z prośbą o Mądrość Bożą i potrzebne środki materialne na kolejny etap prac remontowych naszego kościoła parafialnego, z podziękowaniem Panu Bogu za wszystkich dobroczyńców, sponsorów i te osoby, które ofiarują w tej intencji swoje cierpienia. O zdrowie dla Franciszka, Alicji i dla Roberta; +Daniela Cieślik; +Walery, Józefa i Sylwester Wojtkowiak; +Janina, Józef, Roman, Adam Kalinowscy; za wszystkich ++ z rodzin Wojtkowiaków, Kalinowskich i Saksów; +Maria, Jadwiga, Wacław, Jerzy, Artur Nowotni; +Kazimiera, Kazimierz Lima; Maria, Aleksandra, Władysław Adamczak; +Stanisława, Piotr Ratajczak; +Stanisława, Franciszek, Feliks Płoszyńscy. +Jerzy Leitgeber; +Helena, Władysław Wawrzyszko; +Andrzej Drobny; +Jan Niewiada; +Czesław Żukiel; +Paweł Heczko (ur.) od żony i syna Artura z rodziną; +Jerzy Podsiadło (im) +Janina Lewandowska od Łucji Nowotnej z rodz. +Bronisława Brodniewicz (15 r. śm) i za ++ jej męża i syna; +Maria Bronowicka; i za zmarłego jej męża i dzieci; +Maria Lupa; +Tadeusz Dąbrowski; +Marianna Lambryczak (od rodz. Mądrych i Wolińskich)

Czwartek 24 kwietnia

 1. 18.30 +Mirosław Grupka
 2. 18.30 + Zofia Dudziak (18 r. śm)

Piątek 25 kwietnia

 1. 16.00 Msza św. ślubna
 2. 18.30 Z prośbą o Mądrość Bożą i potrzebne środki materialne na kolejny etap prac remontowych naszego kościoła parafialnego, z podziękowaniem Panu Bogu za wszystkich dobroczyńców, sponsorów i te osoby, które ofiarują w tej intencji swoje cierpienia; W intencji Pan Organisty Marka z ok. Imienin (int od Marianny Kurach); O zdrowie dla Franciszka, Alicji i dla Roberta; +Daniela Cieślik

Sobota 26 kwietnia

 1. 14.00 Chrzest
 2. 15.00 Msza św. ślubna
 3. 16.30 Msza św. ślubna
 4. 18.30 +Józef Wenz; +Maria i Gabriela, Jan Woźni; +Maria i Adam Leśniewscy
 5. 18.30 Z okazji 11 rocznicy sakramentu małżeństwa Ewy i Piotra z podziękowaniem za wszelkie otrzymane dobro, a w szczególności za dar rodzicielstwa, oraz z prośbą o łaskę zdrowia i boże światło na dalsze lata dla całej rodziny

Niedziela 27 kwietnia – Niedziela Miłosierdzia Bożego

 1. 7.30 Msza św. wynagradzająca Bożemu miłosierdziu za grzechy nasze i całego świata, przez wstawiennictwo św. siostry Faustyny
 2. 9.00 O łaskę nieba dla Andrzeja, Kazimiery i Władysława Drobnych
 3. 9.00 W 27 rocznicę ślubu Iwony i Roberta
 4. 10.30 Nie ma Mszy Św.
 5. 12.00 Nie ma Mszy św.
 6. 17.00 Msza św. Dziękczynna za kanonizację Jana Pawła II
 7. 18.30 Z okazji 50 rocznicy urodzin z podziękowaniem i z prośba o boże błogosławieństwo