Orędzie Ojca Świętego na XXIX Światowy Dzień Młodzieży 2014

Drodzy młodzi Parafianie,

zgodnie z życzeniem Ojca Świętego Franciszka kierujemy do Was Jego słowa przed XXIX Światowym Dniem Młodzieży, który odbędzie się w tym roku. Zachęcamy gorąco do lektury (poniższy plik PDF):

Orędzie Ojca Świętego na XXIX Światowy Dzień Młodzieży 2014

Życie liturgiczne w Triduum Paschalne 2014

Kochani,

aby żadne z czekających nas w Wielkim Tygodniu spotkań z cierpiącym Chrystusem nie umknęło, przedstawiamy rozpisany na każdy dzień tygodnia „program” (proszę kliknąć na poniższy plik PDF):

Życie liturgiczne naszej parafii w Triduum Paschalne 2014

Ogłoszenia parafialne na niedzielę Męki Pańskiej - 13 kwietnia 2014

Niedziela 13 kwietnia – Niedziela Palmowa Męki Pańskiej

1. Podczas każdej Eucharystii poświęcenie Palm. O godz. 15.00 ostatnie nabożeństwo Gorzkich Żali. Dziękujemy za głoszone słowo ks. proboszczowi Dariuszowi Madejczykowi.
  2. Podczas wieczornej Eucharystii nastąpi prezentacja Listu Papieża Franciszka do Młodzieży, zapraszamy naszą młodzież do uczestnictwa w tym wydarzeniu.
  3. W Bazylice Archikatedralnej w Poznaniu o godz. 17.00 w hołdzie bł. Janowi Pawłowi II pod patronatem Ks. Abp Metropolity Stanisława Gądeckiego, odbędzie się koncert Pop – Oratorium „Miłosierdzie Boże” - wśród wykonawców nasze Koło Śpiewu im F. Nowowiejskiego oraz Chór naszej Szkoły Muzycznej w Tarnowie Podgórnym. Wszystkich parafian bardzo serdecznie zachęcamy do udziału.

Intencje mszalne od 14 do 20 kwietnia 2014

Poniedziałek 14 kwietnia – Wielki Poniedziałek