Intencje mszalne od 7 do 13 kwietnia 2014

Poniedziałek 7 kwietnia

18.30 ++ z rodziny Skibów, Kubatów i Bożymowskich

Wtorek 8 kwietnia

18.30 + Rezerwa p. Drobna

Środa 9 kwietnia

18.30  Z prośbą o Mądrość Bożą i potrzebne środki materialne na kolejny etap prac remontowych naszego kościoła parafialnego, z podziękowaniem Panu Bogu za wszystkich dobroczyńców, sponsorów i te osoby, które ofiarują w tej intencji swoje cierpienia. O zdrowie dla Franciszka, Alicji i dla Roberta; +Daniela Cieślik; +Stanisław Kostera i ++ z rodz. Kostera i Tomikiewicz; +Ks. Józef Bryza; i ++ z rodz Bryzów, Ernstów i Wyszomirskich; +Stanisław Wieruszewski (17 r. śm) za ++ z rodziny Wieruszewskich i Woszaków; +Marian Sokołowski (od rodz. Czajkowskich i Popielskich); +Janina Lewandowska (od córki Teresy z mężem); +Władysława Matuszewska w 10 r. śm); +Stanisław, Zbigniew Matuszewscy; +Franciszka Matuszewska; +Kazimiera, Stanisław Łodyga, +Krystyna, Józef Strenciak i za dusze uświęcające się w czyśćcu; +Władysława Dworczyk (1 r. śm); +Henryk Dworczyk; +Anna Aleksander; Stefan, Kazimierz, Mieczysław, +Czesław Grzesiak; +Franciszka Rybarczyk; +Helena Wajnert; +Czesław (w 2rocz. śm); +Gabriela Kubalscy; +Michał Buszko; +Józefa (ona) Aleksander Buszko; +Krystyna i Karol Buszko; +Tadeusz Bącler i za ++ z rodziny Dziadków; +Franciszek Bandurski (20 rocz śm); +Lis Stanisław (20 r. śm); +Tadeusz Różański i ++ Rodziców z obu stron; +Ryszard Dobrowolski (1 rocz śm); +Katarzyna i Józef  Dobrowolscy oraz za ++ rodzeństwo

Czwartek 10 kwietnia

  1. 18.30 +Zygmunt Skiba (od córki Małgorzaty z rodziną)
  2. 18.30 + +Krystyna i Stanisław Wójtowicz; +Tomasz i Mieczysław Sobkowiak; +Zofia i Kazimierz Sobkowiak

Piątek 11 kwietnia

18.30   Z prośbą o Mądrość Bożą i potrzebne środki materialne na kolejny etap prac remontowych naszego kościoła parafialnego, z podziękowaniem Panu Bogu za wszystkich dobroczyńców, sponsorów i te osoby, które ofiarują w tej intencji swoje cierpienia; O zdrowie dla Franciszka, Alicji i dla Roberta; +Daniela Cieślik; +Feliks Płoszyński (1r. śm); +Maria, Aleksandra, Władysław Adamczak; +Stanisława, Franciszek Płoszyński; +Jerzy, Artur, Maria, Jadwiga, Wacław Nowotni; +Kazimiera i Władysław Drobni; +Bronisława (ona) Ragan; +Marcin Flis (od kolegi Mariusza Płoszyńskiego z rodz); +Czesław Weronika, Ferdynand Żukiel; +Stanisława i Kazimierz Fibakiewicz; +Jan Niewiada; +Feliks Płoszyński (1 r. śm); +Maria, Aleksandra, Władysław Adamczak; +Stanisława i Piotr Ratajczak; +Stanisława i Franciszek Płoszyński; +Kazimiera i Kazimierz Lima; +Maria, +Jadwiga, Wacław, Jerzy, Artur Nowotni; +Janina Lewandowska (od Wandy Płoszyńskiej z rodziną); +Szczepan (38 r. śm) i Elżbieta i Jan Woźni; +Edward Kożuchowski (20 r. śm); +Cecylia Kożuchowska; za ++ rodziców i rodzeństwo z obu stron

Sobota 12 kwietnia

  1. 18.30 +Zofia (ur.) i Józef
  2. 18.30 +Agnieszka Kubiak w 28 rocz śm i ++ dziadków obu stron.  Chrzest

Niedziela 13 kwietnia

  1. 7.30 Za parafian
  2. 9.00 W 31 rocznicę ślubu Wiesławy i Wincentego Pawlaczyków
  3. 10.30 +Marta Kowalska
  4. 12.00 + Agnieszka, Franciszek, Łucja, Eugenia Gawłowie.  Ok.13.10 Chrzest
  5. ok. 15.45 W intencji całej wspólnoty Żywego i Nieustającego Różańca, za wstawiennictwem NMP Fatimskiej; Prosimy o wszelkie łaski i błogosławieństwo Boże dla rodzin
  6. 18.30 Msza dziękczynna w 18 urodz. Marcina; Podziękowanie za otrzymane łaski i prośba o dalsze zdrowie; +Stefan Karwowski (20 r. śm)i +Krystyna Karwowska i ++ z rodz. Karwowskich