Intencje mszalne od 31 marca do 6 kwietnia 2014

Poniedziałek 31 marca

18.30 +Irena i Stanisław Wasielewscy

Wtorek 1 kwietnia

18.30 + Janusz Fukowski w 14 r. śm.

Środa 2 kwietnia

18.30  Z prośbą o Mądrość Bożą i potrzebne środki materialne na kolejny etap prac remontowych naszego kościoła parafialnego, z podziękowaniem Panu Bogu za wszystkich dobroczyńców, sponsorów i te osoby, które ofiarują w tej intencji swoje cierpienia. O zdrowie dla Franciszka, Alicji i dla Roberta; +Daniela Cieślik; +Cecylia i Mikołaj Śpitalniak w rocz śm; +Marek Laube (od rodz. Kruków); +Paweł Heczko (od rodz. Barłogów z Rumianka); +Marian Sokołowski (od rodz. Grenda i Tujdowskich; :Czesław Grzesiak; +Janina Lewandowska od córki Danki z mężem; +Łucja Stachowiak (od Jana i Marii Owczarz); +Teresa Kamińska (6 rocz. śm,  od męża i dzieci); +Jadwiga, Czesław Mikołajczak; +Pelagia, Ludwik Bączyk; +Justyna Pietrzak; +Włodzimierz Pietrzak; +Elżbieta Socha; +Anna i Adam Mikołajczak

Czwartek 3 kwietnia

  1. 18.30. +Bronisława i Stanisław
  2. 18.30 +Marianna Soczka (1 rocz. śm); +Jan Soczka; +Zofia, Antoni, Andrzej Bukowscy

Piątek 4 kwietnia

18.30   Z prośbą o Mądrość Bożą i potrzebne środki materialne na kolejny etap prac remontowych naszego kościoła parafialnego, z podziękowaniem Panu Bogu za wszystkich dobroczyńców, sponsorów i te osoby, które ofiarują w tej intencji swoje cierpienia; O zdrowie dla Franciszka, Alicji i dla Roberta; w int. rodziny Drosińskich z prośbą o boże Błogosławieństwo, wsze3lkie łaski i zdrowie od dziadków Kajów +Daniela Cieślik; +Irena Bestry; +Marian Sokołowski (od rodz. Czaprackich i Glinkowskich z Ostrowa Wielkopolskiego); +Stefania Koszela (3 rocz. śm od męża); +Jadwiga i Bronisław Żukiel; +Helena Wicher; +Anna i Czesław Nijawscy

Sobota 5 kwietnia

  1. 18.30 Msza św. wynagradzająca za grzechy popełnione przeciw Niepokalanemu Sercu NMP
  2. 18.30 +Alojzy, Helena, Stefan, ++ z rodzin Czajkowskich; Wojtasz, Szpera i dusze uświęcające się w czyśćcu

Niedziela 6 kwietnia

  1. 7.30 Za parafian
  2. 9.00 +Marian Dekiert (1 r. śm), +Katarzyna Dekiert (r. śm); +Adam Dekiert i ++ z rodz. Dekiertów i Michalaków; +Teodor Lewandowski (r. śm)
  3. 10.30 W int, jubilatów Moniki i Marcina w 5 rocz sakram małżeństwa z podziękowaniem Panu Bogu i z prośbą o wszystkie łaski, o błogosławieństwo dla Jakuba, zdrowie i mądrość na dalsze lata życia, oraz o wszelkie dobro i zdrowie na czas rozwiązania
  4. 12.00 + Jan Bogacki i zm. rodz. obu stron; ++ braci, siostry i szwagrów
  5. ok. 15.45 W intencji Romana z prośbą o potrzebne łaki Boże
  6. 18.30 + Maria i Władysław Bromirscy