Intencje mszalne od 17 do 23 marca 2014

Poniedziałek 17 marca

18.30 + Maciej Kunysz, +Stanisław Śpitalniak 15 r. śm.

Wtorek 18 marca

18.30 + Adam Bronisław Raszewski (od córki Joanny z rodziną)

Środa 19 marca – Uroczystość św. Józefa

18.30  Z prośbą o Mądrość Bożą i potrzebne środki materialne na kolejny etap prac remontowych naszego kościoła parafialnego, z podziękowaniem Panu Bogu za wszystkich dobroczyńców, sponsorów i te osoby, które ofiarują w tej intencji swoje cierpienia. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i opiekę z prośbą o zdrowie, siły i ulżenie w bólu i cierpieniu; O łaskę zdrowia dla Władysława i Marii; O zdrowie dla Franciszka, Alicji i dla Roberta. +Daniela Cieślik; +Anna, Józef Śmierzchała; +Zofia, Józef Prozorowscy; +Tekla, Marcjanna, Franciszek Stępczyńscy; oraz za zmarłe ich dzieci; +Józef, Helena, Walerian Pawlak; +Pelagia, Stefan Zygmańscy; +Katarzyna, Józef Rajczak; +Jan Nowak; +Ryszard, Waldemar, Małgorzata, Konrad, Kaczorowscy; Marek, Bogdan, Józefa (ona); Ignacy Walczak; +Zofia, Wacław Dubisz; +Czesław Grzesiak (1 r. śm); +Helena, Kazimierz, Stefan Błaszczak; +Anna Aleksander, Stefan, Mieczysław, Kazimierz, Henryk Grzesiak; +Franciszka Rybarczyk Rybaryk; +Stefania, Marian Tomczak;; +Karol Wiśniewski w 5 rocz. śm; +Józefa Melcer i +++ z rodzin Melcer; Zimniewskich i Kolasińskich; +Józef Jandy i +++ z rodzin Jandy; Bernackich, Wojtkowiak, Kosickich; +Felicja, Stanisław, Jacek, Andrzej Przybylscy; +Tadeusz Przybylski i Zmarłych rodziców i rodzeństwo; +Krystyna, Stanisław Wójtowicz, +Henryk Świętek i ++ Rodziców; +Zofia Maćkowiak (od rodz. Gibałów); +Joanna, Walenty, Edmund Michalscy; +Walenty, Zofia, Genowefa, Leonard Kabacińscy; +Katarzyna, Łucja, Bogdan Kobyłka; +Wiesław Kania; +Teresa, Ignacy Majchrzak; +Mieczysław Stelmaszyk (9r.śm); +Maria Stelmaszyk (3r.śm); i ++ z rodziny Stelmaszyk; +Teofil Stelmaszyk; +Aneta Noak; +Antonina, Józef, Jerzy Nowiccy; +Aniela, Franciszek Przybylscy; +Józef Gertruda, Mirosław Grześkowiak; +Zbigniew, Urszula Przybylscy; +Józefa (ona) i Kazimierz Gutowscy; +Anna i Alojzy Roszak; +Marian, Marta i Zygmunt Braniewicz; +Helena i Jan Kortus i ++ Dziadków; +Józef Walter (r. śm i im); +Tomasz Thomas(r. śm); +Wanda Gorońska (od m. Rumianka); +Zbigniew Noak (im); za ++ Rodziców i rodzeństwo; +Cecylia Gołas; +Marek Laube (od m. Rumianka); +Ks. Józef Bryza; +Stanisława i Józef Bryza; +Paweł Heczko (od m. Rumianka); +Józef i Helena i Zenon; +Aniela i Antoni Toczek; +Józef i Władysława Perz; + Łukasz Łeszyk; +Józefa (ona) Petrykowska (od rodz. Skupińskich)

Czwartek 20 marca

 1. 18.30 O łaskę nieba dla Heleny i Władysława Wawrzyszko; +Andrzeja, Kazimiery i Władysława Drobnych; +Irena i Wincenty Ragan
 2. 18.30 +Józef i Walentyna Siekierscy; +Mirosław Grupka

Piątek 21 marca

18.30 Z prośbą o Mądrość Bożą i potrzebne środki materialne na kolejny etap prac remontowych naszego kościoła parafialnego, z podziękowaniem Panu Bogu za wszystkich dobroczyńców, sponsorów i te osoby, które ofiarują w tej intencji swoje cierpienia; O zdrowie dla Franciszka, Alicji i dla Roberta. +Daniela Cieślik; +Genowefa Łączkowska (od wnuczki Małgosi z rodz.); +Franciszek Kaczmarek (od s. Zofii); +Marian Sokołowski (od Teściowej); +Wanda Stulpa; +Antoni Czyż za ++ rodziców z obu stron

Sobota 22 marca

 1. 18.30 +Władysław i Henryk Dzikowski
 2. 18.30 + Czesław Chmielewski (od Małgorzaty i Kazimierza Szulców)
 3. 18.30 +Józef Kosmala i za ++ z rodziny

Niedziela 23 marca

 1. 7.30 Za Parafian
 2. 9.00 + Władysława, Jadwiga, Józef Perz
 3. 10.30 + Sabina Frąszczak, Janina Walczak; Helena Wawrzyszko; +Andrzej Drobny
 4. 12.00 + Halina, Maksymilian i ++ z rodz. Duda i Stępczyńscy; Chrzty
 5. ok. 15.45 +Bogdan Stawujak (od rodz. Rybińskich)
 6. 18.30  + Mikołaj Walczak (od Tomasza Walczaka z żoną i z dziećmi z Tarnowa Podgórnego)